פרטי החדר

2-12 שחקנים ב-2 החדרים (עד 24 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

תמיד חלמתם להיות ג'מס בונד הבא? לצאת לשליחות ולהציל את המדינה? לפתור תעלומות שאף אחד לא הצליח? חושבים שיש לכם את מה שצריך? המיונים נפתחו! בואו לראות אם סוכן מוסד זו הקריירה הבאה שלכם. בואו להיבחן על כל הכישורים הנדרשים לסוכן טוב, ותוכיחו שיש לכם את מה שצריך!
מקור: אתר החדר

11 ביקורות

השאר ביקורת


 1. לא קשה ולא מרשיםהיה נחמד אבל החידות היו קלות או לא ברורות בלי סיבה טובה, והסיפור לא הצליח לשאוב אותנו. לא התרשמנו. מומלץ אולי לצעירים מאיתנו - חבר'ה בתיכון אולי.
 2. הרבה תקלות טכניות ניתנו רמזים על שלבים שכבר בוצעונהננו כי זה היה החדר הדני שלנו וסתם ככה הבילוי היה נחמד אבל החדר פחות הרבה פחות היו המון תקלות טכניות ודברים שלא עבדו מה שפגם בחוויה לחלוטין קיבלנו רמזים על דברים שכבר עשינו מה שבילבל והפריע עשינו שלבים נכון אבל בגלל התקלות הטכניות לא התקדמנו לשלבים הבאים לא ממליצה
 3. רמה גבוה !היינו זוג עם ניסיון בחדרי בריחה , חדר מאתגר ויצירתי , חדר ברמה ממש גבוה ! חייבת לפרגן לאנדריי על השירות המדהים !
  חדר מומלץ ביותר !!
 4. נוראיהזמנו לאסקייפ רום וחצי שעה לפני שיצאנו מודיעים לנו שהכניסה היא מגיל 18 אלא עם ליווי מבוגר.....
  אמרו שהיה רשום את זה באתר אבל לא רשום כלום
  מאוד התאכזבתי מהם ונאלצתי לבטל את הבילוי ובכללי יום בילוי בתל אביב שהיום סבב סביב האסקייפ רום
 5. יש טובים יותרהיינו זוג עם ניסיון של 4 חדרים.
  החדר עצמו מושקע מבחינת תפאורה אך אין זרימה של המשחק וכמו שאמרו לפני, יש דחיפה של רמזים שכביכול אמורה לכסות על כך.
  כמו כן, זה הרגיש לי כמו בעבודה - ההרגשה היא שרוב הזמן עושים משהו על המחשב.
  המפעילה היתה לא משהו - עם קול מאנפף כך שממש לא מבינים מה היא אומרת ברמקולים כמו גם ניסיון לדחוף במקום לתת למצוא דברים לבד ולהינות.
  ממליץ יותר לבני נוער
 6. מדהים!!!!!החדר הכי טוב שהייתי בו, היינו 4 ילדים (בני 11) פיצחנו את החדר, אווירה מדהימה, מפעילים נחמדים, תפאורה מעולה, החדר ממש גורם לכם למתח! אפילו צחקנו בחדר כמה פעמים...
  מומלץ ביותר!
 7. כיף טהור !!חדר מאתגר עם כמה חידות מקוריות ובעיקר חידה אחת שגרמה לנו להיקרע מצחוק (בלי לספיילר..). אהבנו מאוד את ההפתעה הקטנה בסוף.
  גם המפעיל היה חמוד מאוד ואדיב.
  בקיצור עפנו על החדר :)
 8. היה כיף אבל ציפינו ליותרהגענו 6 שארבעה מהם היו בחמישה חדרים, אחד בשבעה חדרים, אחת ב2 חדרים ואחד שזה היה החדר הראשון שלו. ההתחלה הייתה ממש מגניבה (אני לא יעשה ספוילרים אבל אהבנו את הרעיון) אבל כולנו הרגשנו שדחפו לנו רמזים (הרמזים נשלחו דרך טלפון והוראות אחרות נשמעו ברמקולים) מפני שלא שאלו אותנו לפני שנתנו אותם. בנוסף הייתה לנו באמצע החדר תקלה עם מזוודה שהיינו אמורים להכניס אליה מפתח, אך המזוודה הייתה לא נכונה וזה גרם לנו להתעקב בערך 7 דקות שניסינו להפעיל את המזוודה ועוד בערך שלוש דקות עד שהם החליפו לנו את המזוודה. בנוסף הרגשנו שהחדר האחרון היה מעצבן מפני שכולו עסק בחיפוש במחשב ובתיקיות. אהבנו מאוד את ההפתעה בסוף ובסופו של דבר כן נהנינו אך בגלל הביקורות הטובות ציפינו ליותר
 9. חדר מאתגר וכייפיהיינו בפורמט המשפחתי של 2 הורים ושלושה ילדים (בני 8 עד 16).
  החדר זרם לנו יפה, החידות היו חדשות ולא חוזרות ולא היה צייד מפתחות.

  חדר ממומלץ בחום
 10. מדליק. חדר חובה!!הגענו לחדר 4 שחקנים בשבת (דני חדר 24, אני חדר 12, רותם עם חדר שני וליאת חדר ראשון). מצאנו חניה בקלות. חדר הקבלה מרווח, מזמין ובעיקר טעים (אינסוף סוגי נחשים, ממתקים, קפה.. בקיצור יאממממי). המפעיל והבעלים היו מאוד נחמדים וקיבלו אותנו בלבביות. העיצוב של החדר עצמו יושב ממש בול על התמה עד לפרטי פרטים הכי קטנים (לא רוצה לספיילר אבל כבר תראו בחדר). החידות הן וואו! מדהים איך הכל משתלב עם העלילה. אין שום חידה שלא קשורה. החדר עם המון טכנולוגיה, אבל מה שיפה שאתה לא מרגיש שהן טכנולוגיות. הכל נראה נורא טבעי. הבעלים עבר איתנו בדוף על כל החידות בסבלנות והראה לנו דברים שקצת פיספסנו. הייחדויות של החדר שארבעתנו, כל אחד עם נסיון שונה מצא תרם את חלקו. יצאני ב-57 דקות עם שני הכוונות קטנות (שגם הן עוברות בדרך מאוד מיוחדת מבלי לספלייר). בקיצור כולנו עפנו על החדר! החדר הכי טוב שהיינו בו ללא ספק (חוץ מדני שטוען שמחנה 23 באותה רמה. אני חושב שלא אבל זה כבר עניין אישי..). לדעתי חדר חובה!