פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אלמונית שוכרת את שרותיו של משרד חקירות לאחר שלטענתה, חשה שמישהו נוסף נכח בחדר בעת שהותה במוטל בדרום העיר . למרות שלא נמצאה כל ראיה לכך, היא מתעקשת שיש בידה עדויות נוספות לכך שהיא אינה היחידה שהוטרדה. ג’יין דוסון ,חוקרת פרטית צעירה, נשלחת מטעם משרד החקירות בכיסוי של אורחת תמימה אל אותו מלון, לאחר יומיים שגרתיים למדי - נותק עימה הקשר. צוות חקירה נוסף נשלח מטעם משרד החקירות אל אותו מוטל בכדי לחקור את העלמותה. אנחנו מזמינים אתכם להפוך לחוקרים פרטיים, בניסיון לפתור את תעלומת העלמותה של ג’יין. אתם מוכנים לזה?
מקור: אתר החדר

13 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר בריחה מטורףחדר הבריחה הכי כיפי שהייתי בו
  היינו בו זוג ונהננו ממש
  המפעיל אחלה גבר והאווירה שם פשוט כל כך מציאותית
  מדהים!
 2. הכי גרוע שישהיינו 3, עם נסיון 10+ חדרים, ביניהם גרועים, טובים ומצוינים. זה היה הכי גרוע. חידות לא מאתגרות ולא מאוד הגיוניות. סרטים ארוכים ובלי שום משמעות, סיפור משעמם ולא מוסיף לחוויה. לא ממליץ בכלל.
 3. מדהייםםהיינו שניים אחד בלי ניסיון ואחד עם ניסניון של שלושים פלוס חדרי בריחה והיה פשוט מדהים!! בין החדרים הכי טובים שהייתי בהם בארץ ובעולם הכל היה ככ ריסליסטי ומפתיע!!! המפעיל היה סופר נחמד מומלץ!!!
 4. אוירה מעולה, חדר מאוד זורםאחלה אווירה, חדר מאוד זורם, אפילו לזוג.
  רוב החידות מאוד הגיוניות.
  מומלץ מאוד לחובבי עלילה ואווירה, פחות לחובבי חידות קשות.
 5. אחד מחדרי הבריחה הטובים בארץ .אהבנו!חדר בריחה מרתק. תוך כדי המשחק ועוד לפניו, כבר הבנו מדוע חדר זה נחשב (בעיני רבים) כאחד מחדרי הבריחה הטובים בארץ .אהבנו!
 6. חדר מושקע ומהנההחדר מושקע ומעוצב, החידות מאתגרות והמפעיל נחמד מאוד. מומלץ! הגרסא הורודה הכניסה עניין והומור למשחק.
 7. חדר מאד מהנה ומיוחד! היינו שניים בחדר, הגענו אחרי המון ביקורות טובות. הכניסה מאד מרשימה, ממש מרגיש כאילו נכנסת ללובי של בית מלון. ניר המפעיל היה מעולה! גם בהסבר וגם בחדר עצמו. החדר עצמו מהנה מאד ובאמת מכניס מאד לאווירה בצורה מאד מוצלחת! ההערה היחידה שלי היא שרמת החידות לדעתי יכולה להיות קצת יותר גבוהה או שאפשר לעשות רמות (קל,בינוני,קשה). לסיכום חדר מצויין ומהנה, בעיקר בגלל האווירה, העיצוב והסיפור שמשתלב טוב מאד בחדר:) מומלץ!
 8. מעולההיינו 6 אנשים כולל תיירת אחת. כמעט לכולנו היה ניסיון קודם. החדש מושקע מאוד בעיצוב. החידות לא מאוד קשות אבל ממש כיף. המפעילים היו מעולים והכניסו אותנו ממש טוב לסיפור. מומלץ בחום!
 9. מושקע בעיצוב פחות מוצלח בחידותמה שהרס לנו במיוחד היה ההפעלה. הגענו בזמן וחיכינו חצי שעה עד שהיו מוכנים. עזרה הגיעה לא בזמן ולא בצורה נעימה גם מבחינת הטון וגם מבחינת סוג העזרה זה היה פשוט לתת תשובות ולא הכוונה. בסוף לא היה להם זמן בכלל לדבר להסביר אלא דיי הרגשנו שמגרשים אותנו כי הם היו כבר באיחור עם הקבוצה הבאה.
 10. אין מילים...חדר מושקע ברמת הירידה לפרטים הכי קטנים,
  אתה מרגיש כמו שחקן בסרט הוליוודי ופחות כמו בחדר בריחה.
  הם שברו את כל החוקים והמציאו קונספט אחר שמרגש וממלא אדרנלין הרבה יותר מכל חדר שהייתי בו.
  העיצוב מדהים והאווירה מרגשת כבר מהכניסה ללובי.
  מפעילים מדהימים מאין כמותם!
  רוצו לעשות,בקיצור
 11. חדר מעולהמאוד נהננו. עיצוב מדויק, צוות מקסים. אווירה נהדרת
  חדר מוצלח מאוד
  החידות לא מאוד קשות. אבל זורם ומעניין, ויוצר אווירת מתח.
  ממליצה מאוד
 12. החדר הכי טוב שהייתי בוכבר חפרתי לכל מי שאני מכיר עליו.
  חדר שונה מעל מה שראיתי והייתי בארץ..
  אווירה פשוט מדהימה, עיצוב יפייפה ברמה הכי גבוהה שראיתי בארץ
  חדר אינטילגנטי מאוד,מרגיש כמו סרט הוליוודי.
  עלילה סוחפת.
  פשוט לכו נו!