פרטי החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר
2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

כדי לבצע את השוד המושלם צריך את הצוות המושלם
מקור: אתר החדר

24 ביקורות

השאר ביקורת


 1. פוטנציאל אדיר, אבל מלא דברים לא עבדוהכל היה טוב חוץ מבעיה אחת מהותית.
  השירות של הצוות - נפלא.
  החידות - מעניינות במיוחד.
  הסגנון מעט שונה (במקום המון חידות קלות וחיפוש, פחות חידות יותר קשות ומעניינות).
  הסיפור והאווירה - לא וואו אבל סבבה. ממוצע.

  הייתה רק בעיה אחת - מצב החידות לא טוב. הרבה כפתורים לא היו רגישים או היו רגישים מידי. הרבה פעמים פתרנו את החידה וזה לא עבד, ואז ניסינו מעוד מלא כיוונים עד שביקשנו רמז, המפעיל שאל מה עשינו, ואז אמר לנו שעשינו נכון ופשוט לעשות "יותר ככה או אחרת". היה גם משהו אחד שפשוט לא עבד והמפעיל היה צריך לעזור מרחוק.
  זה פגע ביכולת לנסות באופן עצמאי לפתור חידות, כי אין לנו דרך לדעת האם פתרנו נכון והחידה לא עובדת, או שפתרנו לא נכון.
 2. מהטובים שעשיתיקודם כל חשוב לציין שהמפעילה הייתה מדהימהה!!! איחרנו מאוד לחדר כי טעינו בדרך והיא דאגה שבכל זאת נכנס והזיזה שעות ועשתה כל מה שיכלה עבורנו וזה בכלל לא מובן מאליו! אחר כך נכנסנו לחדר ופשוט נהנינו ממש, החידות היו טובות, לא קלות אבל גם לא קשות מדי, (היינו רק שלוש ככה שזה באמת מתאים גם לקבוצות קטנות) חדר טכנולוגי ולא מפחיד! דורש קצת יצירתיות ומהנה בטירוף! לגמרי ממליצה בחום!
 3. מושלם רק יש בעיה אחתהחדר מדהים, משימות מאתגרות ומעניינות אך במשך כל האסקייפרום שומעים קולות מהחדרים האחרים אבל גם זה הוסיף למתח בחדר. היה מושלם
 4. מעולהחדר רביעי שלי, ואולי הכי זורם שהייתי בו. רמת החידות מאתגרת מאוד, אבל הן גם הוגנות מאוד! לא צריך להיתקע על כשלים בתפעול של הדברים, הכל ידידותי ונוח למשתמש. מה שהיה ממש טוב בחדר זה השימוש באמצעים טכנולוגיים מדהימים שלא ציפיתי שיהיו ולא ראיתי אותם בחדרים אחרים שיצא לי לעשות, ועוד נקודה ראויה לציון היא שלאורך חדר הבריחה עוברים בין 5 חדרים שזה חווייתי ומשנה אווירה. בקיצור, ממליץ מאוד, פתרון החדר מאוד מספק וסך הכל חוויה שווה ושונה מחדרים אחרים.
 5. אחלה חדר, השירות קצת פחות.. היינו 2 בחדר, היו חידות מגניבות, ועזרים מיוחדים שהיה ממש כיף לתפעל, והכל סביב הנושא.
  החלק הפחות מוצלח בעיניי- יש מתחם עם כמה חדרים, ותוך כדי שומעים את החדרים האחרים, קצת הוציא מהאווירה. בנוסף השירות היה מאכזב- באמצע החדר המפעיל (שהיה ממש אחלה) התחלף, מי שהחליפה אותו נתנה רמזים שסיבכו יותר ונשמעה קצרת סבלנות.
  כשיצאנו הציעו לנו חדר נוסף בחצי המחיר (לא הסתדר להם בסוף), אבל זו הייתה תוספת מאוד נחמדה מצידם.
 6. היה לנו מאוד מהנה! נכנסנו 2 אנשים מאוד מומלץ! היינו צריכות טיפה עזרה אבל היה מאוד מאתגר ומהנה ואפילו מצחיק. מאוד נהננו! תודה רבה!
 7. חדר ממש טוב מתאים גם לילדיםלאחר 3 חדרים שהייתי בהם הלכתי עם המשפחה לאושן 5 חדר ברמה טכנולוגית גבוהה ומרתק מתאים גם ילדים החידות ברמה הוגנת ממליץ מאוד
 8. מתאים גם לילדיםאז ניצלנו את מבצע סוכות של קווסטומניה (ילד חינם), ובפעם הראשונה (והשניה והשלישית) צרפנו גם את היורש בן השמונה. פתחנו בחדר של "אושן 5", לדעתנו החדר הכי טוב במתחם (מלבד אולי ה"כלא הרוסי" שטרם הספקנו...) החדר כולל אלמנטים טכנולוגיים מגניבים, חידות מענינות וכייפיות לפתרון, ובתור צוות מנוסה החדר זרם לנו בקלילות. עם זאת, יש בהחלט כמה חידות שיכולות להיות קצת מתסכלות עבור שחקנים לא מנוסים.
 9. מצוין!הגענו בשישי בבוקר, לא הכי ערים, אבל כבר ברגעים הראשונים האדרנלין התחיל לזרום.
  חדר טכנולוגי מאוד, המפתחות באמת חשובים לסיפור ויש עלילה הגיונית וזורמת עם תמה.
  יש כל מיני קטעים של שימוש בכלים ואביזרים מגניבים כדי להתקדם, חלקם ייחודיים לחדר ולא ראינו בחדר אחר.
  הערה קטנה לבעלי משקפיים - לא לשכוח אותם בבית! :)
 10. כייפי ומשכנעחדר חדש לקווסטומניה, מושקע מאוד מבחינת האווירה. למרות שהתפאורה נראית מינימליסטית, החדר נותן תחושה אמיתית של שוד בנק, וכל מיני קטעים כיפיים בו, שכאילו לקוחים מסרט קולנוע.
  חדר לא קל בכלל, אבל מהנה מאוד ומומלץ בחום.