פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

פרומתאוס גנב מהאלים את סוד האש ונתן אותו לבני האדם. כעונש לבני האדם בראו האלים אישה יפייפה וסקרנית בשם פנדורה. האלים נתנו לפנדורה תיבה מסתורית ואסרו עליה לפתוח את התיבה. אך סקרנותה של פנדורה הייתה חזקה ממנה והיא פתחה את התיבה, ממנה השתחררו לעולם כל הזוועות והצרות של האנושות. האלים לא רצו להיות אכזריים מדי ובתחתית התיבה החביאו את התקווה, אך התיבה נסגרה לפני שהתקווה הספיקה להשתחרר. יש לכם מספיק אומץ למצוא את התיבה ולפתוח אותה בפעם השניה, כדי לשחרר את התקווה לחופשי לפני שהייאוש ישתלט על העולם?
מקור: אתר החדר

5 ביקורות

השאר ביקורת


  1. כיף גדולהחדר מעולה! החידות מאוד מעניינות. הינו משפחה עם 2 ילדים (בני 5 ו-9) וכולנו היינו מרוצים! המפעיל היה מאוד נחמד ואירח אותנו מכל הלב! ממליצה!!!!
  2. מומלץ... אבל...תכלס חדר מוצלח ומושקע.. הייתי עם 2 מתחילים שפחות נהנו, מכמה סיבות: הדבר הראשון שהורגש זה שהמקום מתחת לאדמה במקלט, אין אוויר ויש ריח לא טוב ותחושת מחנק (בעיקר בחדר התדרוך לפני הכניסה), כבר פתיחה לא טובה. הסיפור חסר התפתחויות, מה שמספרים בהתחלה (באריכות מידי כנראה) זה מה שמסיימים איתו, אין שילוב של הסיפור בחידות. דבר נוסף שמאוד השפיע זה שגם כשפתרנו חידות המנגנון לא תמיד עבד, דבר שתסכל אותנו מאוד וגרם לכך שהמפעילה הייתה חייבת להתערב (להגיד לנו שאנחנו צודקים וצריך לנסות שוב) ואפילו להיכנס לחדר לסדר תקלה. המפעילה הייתה לטעמי חסרת סבלנות (בכל זאת היא לבד על כמה חדרים.. לא אמור להיות ככה) והרגשתי שהיא חסרת התלהבות (שלא לומר אדישה..). הפרופס בחדר הרגישו כמו פורים בכפר השעשועים, חלק מהתפאורה זה ג'וקים מפלסטיק, אני מניח שהג'וקים האמיתיים בחדר לא היו אמורים להיות שם... פחות מהנה.
    החדר מעניין ואהבתי את סגנון החידות ומלבד הדברים שציינתי (לאחר שיתוקנו) אמליץ לחברים.
  3. מומלץאת החדר החדש ביותר במתחם (כרגע), "תיבת פנדורה", שמרנו לסוף המרתון המשולש. כיוון שסיימנו מוקדם את שני החדרים הקודמים, יצא שהיינו צריכים לחכות עד שהקבוצה לפנינו תגיע כולה (באיחור של חצי שעה כמעט), תכנס, ותסיים, לפני שיכולנו להמשיך. "תיבת פנדורה" הוא לטעמנו המוצלח שבין החדרים במתחם. אין בו כמעט קודים, מנעולים ומפתחות, אלה יותר גלאים וחיישנים. למנוסים, החידות תהינה די קלות, אבל הן כייפיות ולא סטנדרטיות, ויש גם אפקטים מגניבים. היינו לגמרי בראש של החדר כך שהכל זרם לנו ויצאנו בחצי שעה. חדר טוב למתחילים או לזוגות מנוסים.