פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

פרופסור שוורצנגולד חשב שיש לו הכל עד הרגע שבו איבד את הדבר היקר לו מכל - ביתו אמילי. התסכול הנוראי והכאב על האובדן דחפו אותו למצוא דרך להשיב אותה. לאחר שחקר מאות ספרים עתיקים, הוא אכן מצא דרך אל תוך עולם ״הלימבו״- מקום בו המתים מעוכבים לפני שהם מגיעים לנקודת ה"אל-חזור". האובססיה למצוא פיתרון דחפה אותו אל מעבר לגבול השפיות, ובמקום להשיב אותה אליו, הוא כלא את עצמו וגם את ביתו הקטנה בין העולמות. עליכם ללכת בעקבות המדען ולנסות לגלות את המסתורין של אותו מקום כואב בו הוא נמצא כרגע . כל זאת על מנת לשחרר את רוחה של ביתו הקטנה שכלואה בין חיים למוות.
מקור: אתר החדר
פעילות על טבעית written by arik average rating 3.7/5 - 6 user reviews

7 תגובות

  1. מאכזבהגענו לחדר באיחור של 5 דקות בעקבות הסתבכות עם חנייה, המפעיל עדכן אותנו שזה ירד לנו מהזמן של החדר (חשבנו שזה בגלל שיש קבוצה אחרינו ושזה הגיוני) כעבור 20 דק מהחדר המפעיל אמר שאין לנו זמן והתחיל לגלות לנו את החידות ממש כמו להקשיב להוראות ולעשות בלי להבין . אמרנו לו שגם אם אין זמן אנחנו רוצות לעשות את החידות לבד ולפחות לנסות להנות בזמן שנותר בערך עשר דקות לפני שהחדר הסתיים המפעיל אמר שנגמר הזמן והוציא אותנו החוצה. לא דאגו להסביר את החידות שלא הספקנו ובטח שמעולם גם לא נדע ונגלה איך מסתיים החדר כשיצאנו גילנו שאין שום קבוצה אחרנו , המפעיל אמר שהוא ממהר כי יש לו בייביסיטר בבית .. לא נראה לי סיבה מוצדקת ללחוץ עלינו למהר במשך כל החדר ובטח שלא להרוס לנו את כל החוויה . מאכזב שעל זה לקחו מאיתנו כסף.
  2. חדר מושקע מפעילים נחמדיםהגענו אני ובן זוגי לאחר נסיון של כמה וכמה חדרים. האווירה מגניבה ומעבירה צמרמורת בגוף, חידות מקוריות וקשות אך לא בלתי פתירות. למי מכם שיש נסיון רב בחדרי בריחה אז לא מומלץ כי יש מצב שתתאכזבו. בסך בכל נהננו ..

השאר תגובה