פרטי החדר

2-8 שחקנים ב-2 החדרים (עד 16 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

זמן קצר מאז שנחתם הסכם הגרעין בין איראן למדינות המערב, על פי מידע מודיעיני מסווג, נמצא כי אי שם בבקתה נטושה במערב איראן ישנו מקום פיתוח סודי של מטוס תקיפה איראני המהווה איום על בטחון מדינת ישראל. אתם הצוות שנשלח לאתר את המקום, ולפעול בהתאם.
מקור: אתר החדר

5 ביקורות

השאר ביקורת


 1. בילוי משפחתי נהדרהבן שלי לקח אותנו לחוייה המגניבה הזאת היינו בהרכב של עשרה והתפצלנו לשתי קבוצות. פשוט נהדר. צוות מדהים אווירה מקסימה. והחדר פשוט מטורף.
  תודה רבה@! שיחתם אותה
 2. חדר מ ע ו ל ה!!חדר כפול מעולה, היינו 8 חברות שהתחלקו בין שני החדרים ונהננו מכל רגע! חדר מרשים ביותר עם משימות מאתגרות וזרימה עם הסיפור. ממש השקיעו במבנה ובתפאורה ואין ספק שהכל יחד יוצא מדהים !
 3. וואו! אין מילה אחרת לתאר את החדר הזה.היינו חבורה גדולה של 14 איש התפצלנו ל-2 קבוצות ועשינו התערבות בין הקבוצות מי יוצא ראשון מהחדר. המפעילים שיתפו איתנו פעולה והוסיפו עניין רב לתחרות. החדר עצמו היה מהנה בטירוף משימות ברמות קושי משתנות ומאתגרות. בתור אחד שעשה עשרות חדרים ממליץ על החדר בחום!! ממליץ להגיע קבוצה גדולה לעשות תחרות בין הקבוצות זה מוסיף המון עניין לחדר.
 4. תודה!! פשוט חדר מעולה!הלכנו כל החברים מהעבודה ופשוט כל כך נהננו. תודה לצוות המקצועי שהיה במקום. החידות היו מאתגרות אבל במידה הנכונה והכיפית, לא התייאשנו לרגע והרגשנו כאילו מוטלת עלינו משימה לאומית. תודה על חוויה כיפית כל כך. ללא ספר זה אחד החדרים הטובים שהייתי בהם.
 5. מדהים! חדר פצצה מאתגר חידות מגניבות ממש
  מתאים למשפחות עם ילדים
  חדר כפול גם שאפשר להכניס 2 קבוצות לא חדרים זהים ולעשות תחרות. ממש חדר מגניב. סחטיין