פרטי החדר

2-8 שחקנים
70 דקות

הסיפור

לעיירה קטנה מגיעה מגדת עתידות. באופן מפתיע כל תחזיותיה מתגשמות בדייקנות גבוהה. מתחילים להגיע אליה מבקרים רבים למען קבלת נבואה אישית. אך לאחר זמן מה הבחינו שאלו אשר קיבלו נבואה אישית, החלו להתנהג בצורה משונה מאוד: הפכו שקועים בתוך עצמם, לא יוצאים מביתם וחלק אף איבדו את שפיותם. אנשים פיתחו פחד אל מגדת העתידות וכך פחתו ביקוריהם. אך יום אחד קבוצה של חברים אמיצים החליטה לברר מה בדיוק קורה לאחר הנבואה הגורלית. הם מגיעים אל ביתה של מגדת העתידות וההרפתקה המרתקת מתחילה…
מקור: אתר החדר

11 ביקורות

השאר ביקורת


  1. החדר הכי מטורף.שהייתי בו!! טכנולוגיה מדהימה, עיצוב החדר לגמרי מכניס לאווירה ובאמצע יש גם חדר מפתיע ביותר... נהניתי ברמות
  2. תודה ענקית על החוויה המרגשתחדר בריחה הכי מרתק שהייתי בו בישראל. רמות החידות, העיצוב, התפאורה, השירות הכי גבוהות. הצליחו ליצור את אפקט הוואו , פשוט חוויה מרגשת.
    חגגנו יום הולדת לידידה וכולם נהנו מכל רגע. ממליץ בחום לכל אירוע ולכל גיל .
  3. ללא ספק אחד החדרים הכי טובים שהייתי בהםהיינו קבוצה של 4 , לרובנו ניסיון של מעל 20 חדרים כך שראינו דבר או שניים בסצנת חדרי הבריחה , ובכל זאת , החדר היה מושקע מאוד ! התפאורה והאווירה תרמו בהחלט לסיפור ולמרות שיצאנו אחרי פחות מ 50 דק נהנו מאוד , ובנוסף קיבלנו גם 25% הנחה לחדר הבאה , שווה !
  4. ממש תהנוג לבקשר במקום כזה!היום היינו בחדר "הנבואה". לא רוצה לכתוב מה בדיוק הכי אהבנו, בשביל לא להרוס. אך אגיד שמאוד התרשמנו מאפקטים, מתנועות, איכות והפתעות. היינו 5 אנשים, כל אחד תרם משלו ובסוף יצא שעבדנו בתור קבוצה. זה תהנוג לבלות יום משפחתי! תודה רבה!
  5. חידות טובות, חדר מושקע.עשינו אותו שני זוגות (אחד מנוסה עם כ 50 חדרים והשני ללא נסיון) וכולנו נהנינו מאוד. אחלה אווירה, חידות מגוונות חדר כיפי ומוצלח.
  6. אחד החדרים הטובים בארץחדר מגוון בהמון חידות, המון אפקטים, וחידושים שאל ראיתי עד כה בחדרים אחרים. המפעילה מצוינת וממש מרגישים באווירת החדר.
  7. מושלםחדר מס' 45 שלי. קשה להפתיע אותי. והופתעתי לטובה. התפאורה מושלמת ומיוחדת. מהרגע הראשון נכנסים לאווירה. חידות מעולות ומיוחדות. רוצו לחדר....ממליצה בחום.