פרטי החדר

2-8 שחקנים
70 דקות

הסיפור

לעיירה קטנה מגיעה מגדת עתידות. באופן מפתיע כל תחזיותיה מתגשמות בדייקנות גבוהה. מתחילים להגיע אליה מבקרים רבים למען קבלת נבואה אישית. אך לאחר זמן מה הבחינו שאלו אשר קיבלו נבואה אישית, החלו להתנהג בצורה משונה מאוד: הפכו שקועים בתוך עצמם, לא יוצאים מביתם וחלק אף איבדו את שפיותם. אנשים פיתחו פחד אל מגדת העתידות וכך פחתו ביקוריהם. אך יום אחד קבוצה של חברים אמיצים החליטה לברר מה בדיוק קורה לאחר הנבואה הגורלית. הם מגיעים אל ביתה של מגדת העתידות וההרפתקה המרתקת מתחילה…
מקור: אתר החדר
הנבואה written by arik average rating 5/5 - 9 user reviews

9 תגובות

  1. ללא ספק אחד החדרים הכי טובים שהייתי בהםהיינו קבוצה של 4 , לרובנו ניסיון של מעל 20 חדרים כך שראינו דבר או שניים בסצנת חדרי הבריחה , ובכל זאת , החדר היה מושקע מאוד ! התפאורה והאווירה תרמו בהחלט לסיפור ולמרות שיצאנו אחרי פחות מ 50 דק נהנו מאוד , ובנוסף קיבלנו גם 25% הנחה לחדר הבאה , שווה !
  2. ממש תהנוג לבקשר במקום כזה!היום היינו בחדר "הנבואה". לא רוצה לכתוב מה בדיוק הכי אהבנו, בשביל לא להרוס. אך אגיד שמאוד התרשמנו מאפקטים, מתנועות, איכות והפתעות. היינו 5 אנשים, כל אחד תרם משלו ובסוף יצא שעבדנו בתור קבוצה. זה תהנוג לבלות יום משפחתי! תודה רבה!

השאר תגובה