פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מיקי וטלטול הם צמד שותפים בדירה תל אביבית ברחוב דיזנגוף 101. ציפורה שיינפלד, בעלת הדירה המרשעת מגיעה בעוד 60 דקות לחדש את חוזה השכירות. מיקי נעלם! עליכם לעזור לטלטול למצוא את הצ'קים! האם תצליחו לעמוד במשימה? **החדר כולל בתוכו שחקן חי המלווה את העלילה.

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 260 ש"ח
3 משתתפים: 380 ש"ח
4 משתתפים: 480 ש"ח
5 משתתפים: 550 ש"ח
6 משתתפים: 630 ש"ח
הנחות:
* 10₪ הנחה לחיילים בשירות חובה בהצגת חוגר

הערות:
* החדר איננו מותאם לבעלי מגבלה תנועתית משמעותית
* החדר כולל תכנים פרובוקטיביים ולכן איננו מתאים לילדים

זבל של שותף written by arik average rating 4.8/5 - 12 user reviews

14 תגובות

  1. מדהים!!חדר שלא דומה לשום חדר אחר שהייתי בו! החידות קשות, לא חוזרות על עצמן, שונות לגמרי מחדרים אחרים (עצה - אל תחשבו על חידות שאתם מכירים, תחשבו ממש מחוץ לקופסא). וטלטול, המפעיל (אצלנו היה אורן, אתה מלך על!!), אדיר! נקרענו מצחוק מהשניה שנכנסו לחדר, וזה בזכותו. מאוד, אבל מאוד ממליץ על החדר!
  2. חדר מדהים אין מצב של עושים אותו הוא כל כך כייף ובאמת מרגישים שם כמו בדירה אמיתית של שותפים בתל אביב והמפעיל רועי בוסקילה פשוט מלך אין עליו הוא מעביר את החדר ביחד איתו כל כך בכייף באמת היה תענוג חוויה בלתי נשכחת

  3. חדר מעולה, קורע מצחוק - חוויה יוצאת דופןבין שלל חדרי הבריחה שקיימים, החדר הזה הוא ממש יוצא דופן! הגענו 4 חברים עם ניסיון ונהננו מכל רגע! האווירה מעולה, העלילה קורעת, החידות מקוריות ופשוט כיף צרוף! ממליצה בחום!
  4. חדר מעולה!ממליצה בחום על החדר! היינו אתמול ועד היום אני צוחקת מהחדר... חדר מיוחד ושונה מכל החדרים שהייתי עד כה (מעל 50). מצחיק בטירוף! המפעיל שהוא גם שחקן בחדר לא הפסיק להצחיק אותנו ולהכניס אותנו לחוויה בצורה מדהימה! לדעתי חדר חובה שנכנס לטופ 10 שלי.
  5. פשוט וואועזבו אתכם מלקרוא תגובות, פשוט תלכו ! אין לי מילים לתאר כמה נהננו. הלכנו 3 חברים, יש לנו ניסיון של מעל 30 חדרים, ולא נתקלנו בחידות כאלה באף חדר. (למביני עניין - לדעתי החדר ברמה של החדר מחנה 23, ואפילו עולה מעליו! ) הנאה מובטחת ;)
  6. שווה ביותרהחדר הכי טוב שהייתי בו...היינו 3 חברות, נהנינו בטירוף. החדר ממש מושקע, דירה תל אביבית הארד קור - מגניב..הקונספט גאוני, מי שחשב על זה- ואו !! הקבלת פנים גם הייתה טובה והמפעיל היה ממש נחמד הכניס אותנו לאווירה בדיוק כמו שצריך!
  7. חדר מדהים! הלכנו 4 אנשים בשעות שונות עם נסיון של עשרים וחמישה חדרים ומעלה. החדר ללא ספק נותן אווירה מושלמת. החדר לא משוכלל אלא נראה כמו דירה רגילה בתל אביב. החידות חזקות וריאליסטיות, המפעיל מעולה, ישנם חלקים מצחיקים וישנם חלקים שאי אפשר לשכוח. ללא ספק מהמומלצים ביותר!

השאר תגובה