פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מיקי וטלטול הם צמד שותפים בדירה תל אביבית ברחוב דיזנגוף 101. ציפורה שיינפלד, בעלת הדירה המרשעת מגיעה בעוד 60 דקות לחדש את חוזה השכירות. מיקי נעלם! עליכם לעזור לטלטול למצוא את הצ'קים! האם תצליחו לעמוד במשימה? **החדר כולל בתוכו שחקן חי המלווה את העלילה.
מקור: אתר החדר

14 ביקורות

השאר ביקורת


 1. מאכזב. לא מה שציפינוהיו מספר קטעים קומיים בודדים. חידות מטופשות. אחד החדרים הפחות טובים שהייתי בהם והייתי בהרבה. חדר מסריח ומוקצן בהגזמה. ציפיתי למשהו אחר לגמרי עפ"י הביקורות.
 2. מדהים!!חדר שלא דומה לשום חדר אחר שהייתי בו! החידות קשות, לא חוזרות על עצמן, שונות לגמרי מחדרים אחרים (עצה - אל תחשבו על חידות שאתם מכירים, תחשבו ממש מחוץ לקופסא).
  וטלטול, המפעיל (אצלנו היה אורן, אתה מלך על!!), אדיר! נקרענו מצחוק מהשניה שנכנסו לחדר, וזה בזכותו.
  מאוד, אבל מאוד ממליץ על החדר!
 3. קורע מצחוק, חווייתי ומיוחדחדר לא טיפוסי - אבל שווה כל רגע. השחקן מעולה, מתאים בול לסיפור ומוסיף המון! החידות מגניבות ומעניינות, והאווירה קורעת - , לא הפסקנו לצחוק מהרגע שנכנסנו.

  מומלץ בחום!
 4. מאתגר, מצחיק וברמה.לא משאיר בדרך כלל דרוגים לחדרים אבל לחדר הזה מגיע. הכל בחדר ברמה גבוהה מאוד, מאתגר ולא חוזר על חידות של חדרים אחרים, מקורי יצירתי ומצחיק.
  אההה וטלטול גבר על.
 5. מעולה!!!אחד החדרים הטובים שהיינו בהם!
  החידות ברמה גבוהה והשחקן (רועי במקרה שלנו) היה פשוט מעולה!! ממש נכנסנו לתוך העלילה והיה כיף בטירוף!
  מומלץ ביותר!
 6. חדר מדהים אין מצב של עושים אותו הוא כל כך כייף ובאמת מרגישים שם כמו בדירה אמיתית של שותפים בתל אביב והמפעיל רועי בוסקילה פשוט מלך אין עליו הוא מעביר את החדר ביחד איתו כל כך בכייף באמת היה תענוג חוויה בלתי נשכחת
 7. חדר מעולה, קורע מצחוק - חוויה יוצאת דופןבין שלל חדרי הבריחה שקיימים, החדר הזה הוא ממש יוצא דופן! הגענו 4 חברים עם ניסיון ונהננו מכל רגע! האווירה מעולה, העלילה קורעת, החידות מקוריות ופשוט כיף צרוף!
  ממליצה בחום!
 8. חדר מעולה!ממליצה בחום על החדר! היינו אתמול ועד היום אני צוחקת מהחדר... חדר מיוחד ושונה מכל החדרים שהייתי עד כה (מעל 50). מצחיק בטירוף! המפעיל שהוא גם שחקן בחדר לא הפסיק להצחיק אותנו ולהכניס אותנו לחוויה בצורה מדהימה! לדעתי חדר חובה שנכנס לטופ 10 שלי.
 9. פשוט וואועזבו אתכם מלקרוא תגובות, פשוט תלכו ! אין לי מילים לתאר כמה נהננו.
  הלכנו 3 חברים, יש לנו ניסיון של מעל 30 חדרים, ולא נתקלנו בחידות כאלה באף חדר.
  (למביני עניין - לדעתי החדר ברמה של החדר מחנה 23, ואפילו עולה מעליו! )
  הנאה מובטחת ;)
 10. שווה ביותרהחדר הכי טוב שהייתי בו...היינו 3 חברות, נהנינו בטירוף.
  החדר ממש מושקע, דירה תל אביבית הארד קור - מגניב..הקונספט גאוני,
  מי שחשב על זה- ואו !!
  הקבלת פנים גם הייתה טובה והמפעיל היה ממש נחמד הכניס אותנו לאווירה בדיוק כמו שצריך!
 11. חדר מדהים! הלכנו 4 אנשים בשעות שונות עם נסיון של עשרים וחמישה חדרים ומעלה. החדר ללא ספק נותן אווירה מושלמת. החדר לא משוכלל אלא נראה כמו דירה רגילה בתל אביב. החידות חזקות וריאליסטיות, המפעיל מעולה, ישנם חלקים מצחיקים וישנם חלקים שאי אפשר לשכוח. ללא ספק מהמומלצים ביותר!