פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם צוללים לתוך הספר "מלחמות הצללים", והופכים להיות חלק מכידון - היחידה הסודית ביותר במוסד, שאחראית לחיסולם של אויביה הגדולים ביותר של מדינת ישראל. התקבל זה עתה מידע מודיעיני על איום ממשי על המשך קיומה של המדינה. אנחנו זקוקים לסוכנים הטובים ביותר שיוכלו לסכן את חייהם, להכנס לעומק שטח האוייב ולהציל את המדינה מהאסון המתקרב! סוכנים יקרים - המשימה הופקדה בידיכם! האם תוכלו לצאת למבצע החשאי? האם תצליחו לשמור על בטחונה של המדינה? יש לכם רק 60 דקות להצליח במשימה!
מקור: אתר החדר

מלחמות הצללים written by arik average rating 4.8/5 - 6 user reviews

10 תגובות

  1. חידות טובות, פחות מעוצב ואווירתינכנסנו לחדר מיד אחרי "מכונת אדיסון", החדר השני במתחם. כאן החדר מקבילי יותר עם חידות מאתגרות יותר. אולם העיצוב יותר בסיסי והאוירה מורגשת פחות, למעט בסיום החדר (מיכאל הצליח להכניס אותנו לאוירה בסיום). יש ריבוי חידות, אבל לעומת מכונת אדיסון הן כמעט ולא קשורות לתמה. סה"כ חדר טוב חידתית ורק מיושן קלות מבחינת עיצוב. מתאים למי שרוצה להפעיל את הראש. 2-3 מנוסים ועד חמישה מתחילים. גם כאן החדר עבר ללא תקלות. אינו מתאים לכסאות גלגלים, ומצריך שומע אחד לפחות.
  2. חובה! עשינו אצלו את 2 החדרים . חדר ברמה של חו"ל. תפאורה מושקעת מאוד! מפעיל מקסים. חידות לא למתחילים. מאתגר בטירוף! המלצה לבוא מעל ל2 אנשים. לסיכום - מי שלא הולך מפסיד חוויה מטריפה! חובה חובה חובה.
  3. כשחברה טובה התקשרה אליי בהתלהבות ואמרה לי שאני חייבת להגיע לחדר הזה הייתי סקפטית, לנסוע עד לאשדוד בשביל חדר בריחה שלא מפוצץ בביקורות לא הלהיב אותי במיוחד … עכשיו כשאני אחרי, אני חייבת להודות שהוא בהחלט נכנס ל top 3! (מתוך הרבה), חידות ברמה, מפעיל נהדר ששם את נפשו כדי שחווית החדר תהיה מוצלחת ככל האפשר, ניכרת ההשקעה והמחשבה בתכנון. אז קחו חבר/ה..או 2 …או יותר , וסעו 🙂

  4. וואופשוט וואו, הרבה זמן אני והחברה חיפשנו חדר שמושקע לא רק מבחינת תפאורה ואפקטים,אלא חדר שבאמת מאלץ אותך לחשוב! החידות בחדר מעולות, וגם לתפאורה שכמסתבר מיובאת כולה מחול לא חסר ;). מחפשים אתגר אמיתי? מלחמות הצללים והחדר השני של אותה החברה מכונה לתקשור נשמות, אלה בהחלט החדרים שלאם, רוצו!הנאה וסיפוק מובטחים

השאר תגובה