פרטי החדר

2-3 שחקנים
60 דקות

הסיפור

פיצוץ של גלידה הינו חדר בריחה קטן ואינטימי הכולל סדנה קולינרית - פתרון חידות יקדם אתכם במסלול להכנת קוקילידה מושלמת וטעימה אותה תקבלו בסיום המשחק! כל שחקן מקבל קוקילידה מטורפת! אידיאלי לזוגות! בלב ליבה של העיר תל אביב שוכנת מעבדת המתוקים הסודית של ד"ר שולץ, מומחה קוקילידות בינלאומי, אשר שנים רבות פועל בכדי ליצור את הקוקילידה המושלמת. לאחרונה, ד"ר שולץ החל להתנהג באופן משונה ונצפה נכנס ויוצא מהמעבדה הקטנה, תוך שהוא נושא עימו תיקים משונים, כלים וחומרים. אתם סוכנים חשאיים בשירות מדינת ישראל. קיבלתם מידע מודיעיני על כך שד"ר שולץ הינו למעשה מדען גרעין אשר פועל בכדי לייצר פצצה רבת עוצמה שתחריב את העיר תל אביב! ד"ר שולץ נעלם במפתיע ועד לרגע זה לא הצלחתם למצוא את הפצצה המסוכנת… קיימת סבירות רבה שהיא נמצאת במעבדת המתוקים ועלולה להתפוצץ. העיר תל אביב בסכנה! עומדות לרשותכם 60 דקות למצוא ולנטרל את הפצצה. האם תוכלו לעמוד במשימה?
מקור: אתר החדר

7 ביקורות

השאר ביקורת


 1. לא להגיע שירות ויחס אנוש ברצפההשירות והמענה של המקום לא נעים ולא מכבד לא ממליצה בכלל להזמין!!!!!
  גילינו יום קודם מהמועד כי אחת הבנות חולת קורונה. הסכימו לדחות את החדר רק בשבוע או לקבל זיכוי של 50% (240 שקל נגננבו לנו!!) כשניסינו להסביר למנהל כי נשמח לקבוע שבועיים לאחר מכן כי בשבוע איחור לא נוכל להגיע (חיילות סוגרות שבת) המנהל הרים את הקול והיה לא נעים
  ציפינו להתחשבות מינימלית ולמענה כמו שצריך כדי שנוכל להגיע לחדר בריחה
  מאכזב מאוד לא ממליצה בכלל
 2. לא להגיע!
  מקום לא מקצועי אפס יחסי אנוש, פגיעה באדם, בכספו ובזמנו.
  הגענו למקום לא הודיעו לנו שהנחייה שלנו תתבצע דרך ״מפעיל טלפוני״ נכנסו לחדר ללא הבנה והדרכה איך לתפעל את החידות
  המענה הטלפוני לא עמד בזמנים ולצערי הגענו ללא סוללה ולא מוכנות לקונספט מהסוג הזה. לא רשום בשום מקום באתר שהמפעיל הינו טלפוני וגם כשסגרנו את החדר לא הודיעו לנו להגיע מוכנות.
  מעבר לכך, לא קיבלנו את הסירטון הדרכה שזה חלק ממחוייבות המקום.
  יואל מנהל המקום משתמש בשפה שאינה מכבדת ופוגעת בכבוד האדם!
  כשניסינו להגיע לעמק השווה ולשביעות רצון לא היה מענה מתחשב מהצד השני מלבד סירוב על גבי סירוב!
  יצאנו בבושת פנים תחושת אכזבה ופגיעה אישית בעקבות היחס של יואל המנהל.
  אל תעשו את הטעות והבזבוז כסף שאני עשיתי, החזר כספי בטוח לא תקבלו !
  לא להגיע לפיצוץ של גלידה.
 3. תקראו לפני שאתם דורכים במקום הזה !!! בבקשה
  פעם ראשונה בחדר בריחה פעם טראומתית ביותר .
  לא נתקלתי בשירות כל כך גרוע בחיים שלי.
  מצטערת בשביל מי שיקנה פה כרטיס בלי לראות את ההודעה הזאת . התקשרתי להזמין מקום לא ידעתי איך לעשות זאת כל כך כי זאת הייתה פעם ראשונה שלי בחדר .
  המנהל שלח לי לינק להעביר לו את הכסף העברתי בתמימותי.
  הגעתי לחדר ללא סוללה בלי שאף אחד הסביר לי שהשירות הוא דרך הוואצ אפ . זאת אומרת שאין בן אדם שעוזר לך שולחים לך כמה הודעות שקשה מאוד להבין לבן אדם שאף פעם לא היה בחדר ופשוט זורקים אותו .
  שניסתי לחייג לבן אדם ולבקש עזרה היה רשום שאין מענה טלפוני,ואי אפשר לשוחח בפלאפון . עבר 20 דק בנסיון להבין מה לעשות שם . יצאתי מהחדר ביקשתי את המספר של המנהל יואל .
  יואל המנהל ניתק לי בפנים כמה פעמים ואחר כך חזר אלי בשיחה הסברתי לו את המצב וביקשתי להזדכות כלכלית. יואל המנהל אמר לי את הכסף שלך את לא תקבלי את יכולה רק לגשת לבית משפט . ביקשתי להגיע לעמק השווה ולהיכנס שוב עם הסבר הפעם ואחרי שהטעין את הפלאפון שאף אחד לא אמר לי בשיחה שכל השירות יתנהל דרך הוואצ אפ. יואל המנהל אמר לי לא זה בעיה שלכם שלא הבנתם תצאו מהאיזור צריכים להגיע אנשים לחדר .
  פחד שנסביר להם כמה המקום תת רמה וכמה השירות שלו מתחת לכל ביקורת !!
  שאל אותי אם יש לי מגבלות מסוימת בנוסף וניסה לפגוע בי ברמה האישית .
  יואל בן אדם בלי שום דרך ארץ . רצה לפגוע בי יותר מאשר לנהל שיחה נעימה ולהגיע לעמק השווה .
  נותרנו ללא הכסף ללא הבילוי ורק עם טראומה.
  אני באמת מקווה שלא תגיעו לחדר הזה (פאניקה-פיצוץ של גלידה) ולא תפגשו בקו את יואל המנהל .(נוכלות לשמע).
 4. לא להגיעמקום מזעזע לא להגיע יוצא מגעיל הגלידה והכל מסובך ולא מובן בנוסף נכוותי מהתנור לא להגיע חא להגיע לא להגיע!!!!!!!!!!!
 5. גלידה בחורף? מי שמע על כזה דבר :)אז הגענו זוג אל חדר הבריחה "פיצןץ של גלידה" עם הרגשה של כמה אפשר עוד לחדש עם חדרים קולינריים, הרי יש כבר פיצה, קאפקייקס, חומוס וקוקטלים אז מה עוד אפשר לעשות עם הרעיון הזה? אז מתברר שעוד הרבה! שוב פאניקה מפתיעים בעוד חדר מצויין גדוש חידות מקוריות והמון אהבה לתחום! מחפשים חדר טעים לכל ימות השנה? רוצו לפיצוץ של גלידה במהרה!
 6. הטעו אותנוהזמנו את החדר אחרי ששאלנו אם הוא מתאים להרכב שלנו - 2 מבוגרים, ילדה בת 3 ותינוקת על מנשא. נאמר לנו שהוא מתאים ואין בעיה. בפועל הוא ממש לא מתאים לילדים ויצאנו ממנו אחרי כמה דקות מאוכזבים. לצערנו הם התנערו מאחריות ולא הסכימו לפצות אותנו אפילו חלקית.