פרטי החדר

2-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

השנה היא 1973, המתח בגבולות מדינת ישראל מגיע לשיאו - האם סוריה ומצרים מתכוננות למלחמה? נשלחתם כסוכני המוסד לחבור לאיש הקשר בדמשק שבסוריה. אלא, שאיש הקשר שלכם נלכד טרם המפגש. בהחלטה אמיצה בחרתם להונות את הסורים ואפשרתם להם ללכוד אתכם ולו רק כדי להגיע לאותו תא מעצר של איש הקשר, לאסוף ממנו את המידע ולברוח חזרה לישראל. עכשיו שאתם בשבי הסורי, אתם מבינים שהמשימה קשה במיוחד ואם לא תצליחו לברוח תוך 60 דקות, חבל התלייה יחכה לכם בכיכר דמשק. השעון כבר מתקתק, עדיין לא התחלתם?
מקור: אתר החדר

2 ביקורות

השאר ביקורת


  1. חדר מענייןאמנם העיצוב פשוט, אך מכניס לאווירה בצורה טובה. המפעיל היה טוב מאוד והוסיף לחוויה. החידות לא קשות, אבל בגלל המיקום והצורה של החדר, הן עדיין מעניינות לפתירה ולוקחות יותר זמן מאשר אם היו בחדר ממוצע.
    היינו כמה חברה מנוסים ועדיין נהננו, בעיקר בגלל האווירה, כך שהחדר מומלץ בחום לכל הרמות.
    מבחינתי, העיצוב: 4/5, רמת קושי: 3/5, הצד הטכני:5/5, מקוריות: 4/5
  2. קלאסי ומאתגרדר מאתגר וקלאסי. הרכב: רביעיה עם נסיון בין 10-50. חדר המתנה מרווח, אירוח נעים מאוד. ללא תקלות ובלאי. החדר אמנם חדש (בב"ש), אבל עיצובו תואם את נושא השבי, סוריה, ריגול וכו' שכבר התרגלנו אליהם. לא מפיל, וגם קצת מאובק לפרקים. נע בין לינארי למקבילי, ישנו ריבוי מנעולים בחלק מהחללים, אבל החידות המובילות אליהן פרוסות נכונה ולא מרגישות כמו ציד מנעולים. החדר מוגדר קשה מאוד, אבל רק חידה אחת ממש שברה לנו את הראש, שאר החידות ברמת קושי סבירה בהחלט, אם כי לא קלה, וישנו גם שילוב של משימות לצד חידות. יצאנו ב-63 דקות עם התקעות בהתחלה על חלק פיזי שביצענו בתחילה לא נכון ואז היה קשה להמשיך; וכן בחידה שוברת-הראש. לשיקולי הבעלים ללטש יותר את ההכוונה/רמז בחידה הזו. שאר החדר כבר זרם. כניסה וסיום נחמדים, שמנוסים כבר יכירו. נגיש לכסאות גלגלים (אולי אפילו גם כסא ממונע) - יש לעדכן מראש. דרוש שומע אחד בקבוצה. לסיכום - קלאסי ומאתגר ומתאים לקבוצות גדולות של מתחילים (עד 5), ובמנוסים לא כבדים עד ארבעה - מנוסים כבדים יכולים גם להינות בקבוצה קטנה, אם אתם לוקחים בחשבון שאת הרוב כבר ראיתם ואת התמה אתם מכירים כבר מכמה חדרים קודמים.