פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

עכשיו אתם כאן, במקדש הארור של מונטוזומה, הולכים אחר עקבותיו המוצפנות של פרופסור שטיין שנעלם, בניסיון למצוא קצה חוט שיוביל אתכם אליו ואל האמת… פרופסור שטיין ,פרופסור בכיר לארכיאולוגיה, נעלם לפני 3 חודשים לאחר שיצא בחיפוש אחר המקדש הארור במעבי הג'ונגל המקסיקני, כדי לסיים את מחקרו . ההיסטוריה מספרת, שלפני 2,000 שנה תושבי המקום היו פוקדים את המקדש על מנת להקריב קורבנות לשליט מונטוזומה שהיה ידוע ברשעותו ובכוחותיו העל טבעיים. בחיפושכם אחריו שמרו על נפשותיכם, מה שגרם להיעלמותו יכול לקרות גם לכם.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

המקדש הארור written by arik average rating 1.3/5 - 4 user reviews

4 תגובות

  1. חוויה פחות טובה לצערי אני נאלץ להסכים עם מה שנכתב כאן לפני. העיצוב של החדר מאוד יפה ומבין היפים שראיתי אמנם, והחידות היו כן יצירתיות ומיוחדות.אבל לצערי עדיין לא הייתה חוויה טובה בסך הכל. החידות כשלעצמן היו גם מאוד מסתכלות, מבלבלות ומתוחכמות. בדרך כלל בחדרים אמור להיות ברור מאיפה להתחיל וכאן היה לא ברור זה היה טיפה מבולגן והחידות עצמן דורשות הידוק. גם מבחינת הזמן בשעה להספיק את כל החידות שהיו שמה זה די מורכב. אני בעד לחלוטין לאתגר מחשבתית אבל כאן זה כהר בהחלט פגם בכיף של לעשות חדרי בריחה.
  2. כמה רע!בכזה חדר גרוע לא נתקלתי. שום דבר לא קשור לכלום. הכל ניחושים. המפעילים מתערבים כל שניה ורק מודדים זמן. חוץ מזה החידות לא באמת פתירות ואתה סתם שובר את הראש בקיר על שטויות. בקיצור תתרחקו.
  3. מאכזב ברמותהיינו אמורים ללכת לחדר אחר במתחם אבל שהגענו ושאלו אותנו כמה חדרים כבר עשינו וענינו שעשינו כ- 10 חדרים, אמרו לנו שהחדר שבחרנו לא מתאים לנו, כי הוא קל מידי ולכן המליצו לנו להיכנס למקדש הארור במקום ואין ספק שהמקום הזה ארור... החידות הם לא חידות חשיבה אלא חידות ניחוש... לא הצלחנו להתקדם בכלל בלי עזרה ובלי רמזים- זה לא אמור להיות ככה אחרי 10 חדרים, בוודאי שלא לא להספיק אפילו את החידה האחרונה- שגם אם היה לנו עוד שעה בפנים ספק אם היינו יכולים לנחש אותה. היה ממש לא כיף, מאוד מאכזב, חדר בריחה אמור להיות מאתגר לא לגרום לי לנחש. מה גם שאין כמה חידות במקביל אלא צריך לסיים אחת, להתחיל אחרת ואז להמשיך ואם אתה נתקע אתה פשוט נתקע. במילה אחת: מאכזב. למתחם הזה לא נחזור.

השאר תגובה