פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם חייליו הנאמנים של מיסטר-איקס ראש הארגון לסיכול טרור עולמי. אתם מגיעים לבורסה ליהלומים - שם נמצא היהלום השחור, יהלום יוצא דופן שמעניק למחזיקים בו כוחות על טבעיים. עליכם להשיג את היהלום לפני שיגיע לידיים הלא נכונות.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

היהלום השחור written by arik average rating 4.1/5 - 10 user reviews

11 תגובות

 1. חדר נחמד מאודהמפעילה ממש נחמדה. משרד המתנה ישר מכניס לאווירה ומציע לגלות את הססמה של WIFI ע"י כמה חידות קלות אך כיפיות. החדר היה לינארי והחידות די קלות, אבל עדיין היה כיף ונהננו. היינו 3 חבר'ה מנוסים, סיימנו יחסית מהר, אבל לא יצאנו בהרגשה של באסה, כמו שזה קורה לפעמים בחדרים קלים/קצרים. הקיצר ממליצה על החדר גם לאנשים מנוסים (רק אל תבואו בציפיות גבוהות מדי, כי בכל זאת רמת קושי יותר בינונית מאשר גבוה). מבחינתי, העיצוב: 3.5/5, רמת קושי: 3/5, הצד הטכני:4/5, מקוריות: 4/5
 2. לא מומלץ .החדר ברמה נמוכה מאוד. הייתה שחקנית מבאסת לכל אורך החדר שהתערבה בכל החידות וכל הזמן העירה הערות והרסה את האווירה. החידות היו קלות ולא מעיינות שלא דרשו יותר מדי חשיבה כדי לפתור אותן. חלק גדול מהחידות נפתרו באמצעות השחקנית ולא על ידינו, דבר שהוריד ברמה נוספת את רמת החדר. חדר מאוד לא מומלץ, גם לא למתחילים!
 3. החדר היה נחמד ובעל חידות רבות.
  חבל שבגלל אי הבנות כאלו ואחרות יצאנו עם טעם מר…
  כשמתקשרים אומרים א' וכשבאים אומרים ב'.
  אף פעם לא חשבתי כמה חשוב החדר והמפעיל שהולכים אליו עד עכשיו.
  ביאסתם לנו את הערב

 4. חדר בריחה מהנה ביותר!! אני וחבר שלי היינו שם ונהנו מאוד! היה מדהים, חדר עם חידות מגניבות ומעניינות. תפאורה יפה ומושקעת, והמדריכה שליוותה אותנו (דור) הייתה מדהימה. עושה חושק לעוד. ממליצה בחום!
 5. מהנהחדר מהנה, עיצוב תואם תמה, האירוח טוב. לגבי החידות: החידות ברמה הקשה לא קשות מדי, אבל יש כמה שמצריכות טיפה מחשבה. החדר לא יחדש הרבה למנוסים כבדים מאוד - מזכיר את שוד בנק, למי שעשה. את רוב החידות חוץ מאחת ראיתי בחדרים אחרים, כך שלא הייתי ממליצה למנוסים כבדים לנסוע במיוחד. אבל לכל השאר בהחלט מומלץ. נהנינו.
 6. חדר מעולה!! מומלץ מאוד, רמת אירוח גבוה, חדר עצמו מוקפד לפרטי פרטים, מעוצב בהתאם לסיפור, חידות מיוחדות ומקוריות , אנחנו קבוצה של 4 שחקנים ביניהם ילד בן 13, נסיון של 12 חדרים, לקחנו רמה קשה ויצאנו ב56 דקות.

השאר תגובה