פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

עוד יום שגרתי, הלכתם לעשות את הקניות הרגילות שלכם בקצביה השכונתית. לרגע אחד לא חשבתם שזה מה שיקרה לכם שם. האם אתם מספיק אמיצים כדי לגלות את סודותיה האפלים של הקצביה? יש לכם 60 דקות, האם תצליחו להישאר בחיים?
מקור: אתר החדר

9 ביקורות

השאר ביקורת


 1. היינו 5 אנשים, 3 היו רק בחדר אחד, אחת מנוסה ואחת מנוסה++. המארח היה ממש מקסים, ולמרות שכבר הייתי באלם סטריט לפני אז הכרתי את המקום תמיד הכניסה נראית לי כל כך מדהימה. נכנסנו לחדר, התפאורה באמת הייתה מדוייקת להפליא, אותנטי ומאובזר. החידות היו מקוריות ומגוונות, אין קודים/מנעולים שזה מעולה כי זה תרם לאווירת המתח בחדר ולחשוב כמו בעל הקצבייה במקום לחשוב שעה על צירוף מספרים. החדר יצירתי וגם כשנתנו לנו רמזים הכל היה מתוך אווירת החדר, ולא יצאנו מהעולם הפנימי של הקצבייה לרגע. החדר החדר לא מתאים בכלל לבעלי לב רגיש, אבל גם לא מפחיד כמו אלם סטריט, למשל. הביקורות בכל מקום אמרו שהקצבייה הוא חדר מצמרר ומפחיד, מה שנכון! אבל הוא לא גורם ללב שלך להיעצר. זה לא רע, אלא פשוט כדאי לדעת כי אני בתור פחדנית נכנסתי וציפיתי לחזור עם רגליים רועדות. אז מי שפחדן ושוקל, כדאי לכם! החדר מצוין
 2. !!!!היינו בלא מעט חדרי בריחה והקצבייה היה הכי מושקע שיצא לנו לראות. חדרים מגוונים, חידות מדהימות בלי קודים/מנעולים. מומלץ ל3 אנשים. נהננו מאוד !! והמדריך גם היה טיל! מומלץ מאוד מאוד !!
 3. היינו 3 אנשים והיה לנו מאוד כיף
  החדר היה ממש מעניין ומקורי
  הוא היה גם ממש מושקע
  ורוי המפעיל היה ממש נחמד :)
 4. חדר מושקע וזורםתפאורה מושקעת, חדר מרתק, עם אלמנט פחד מאוד לייט ונעים, רואים שהבעלים והמפעילים מכבדים את הלקוחות.
  מאוד זורם, אין מנעולים וכאלו, הכל מתוחכם ומסוגנן. אחד הטובים שהיינו
 5. מומלץחדר אימה אבל כזה שגם פחדנים כמוני יעמדו בו בגבורה, יש אלמנט קומי. חידות לא קלות ומקוריות, עלילה מעניינת, זורמת ומובנית. עיצוב מושקע כיאה לבריין איט. מפעיל מגניב, מצחיק ומהנה !
  בקיצור - מומלץ
 6. חדר מעולה!!חדר בין הטובים בארץ , חידות זורמות ומעניינות , תפאורה מושקעת והתייחסות לכל פרט ופרט . היינו ארבעה והיה מעולה . מומלץ מאוד!