פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

ההבדל בין תרגיל למציאות הוא ההבדל בין חיים למוות…

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 260 ש"ח
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 540 ש"ח
הערות

  • 10% הנחה לחיילים בשירות חובה
  • 10% הנחה לילדים עד גיל 12
המרדף written by arik average rating 4/5 - 15 user reviews

15 תגובות

  1. זורם וכיפיחדר אינטראקטיבי מאוד, עם הרבה דברים להפעיל ולעשות עם הידיים לא רק לחפש ולההסתכל סביב. חדר שזורם מהרגע הראשון, ויוצאים ממנו כאילו שעברו 10 דקות בלבד, למרות שהוא לא קל בכלל. מומלץ מאוד.
  2. לא משהו...חדר מספר 11 שלי שהיה הכי פחות מוצלח מכל הקודמים לו. נתחיל באתר שהיה ממש מעצבן לקבוע שעה - צריך סיסמא… אם לא זוכרים אותה ועושים שחזר סיסמא זה עדיין לא ממש עוזר... צריך להירשם מחדש עם מייל נוסף ובטלפון גם אין עזרה מועילה במיוחד. כמו כן במיידע על החדר לא ממש מסבירים לאן מגיעים ומה הנושא של החדר וזה חבל… החדר היה בעבר חדר שניקרא "המוסך" ושינו אותו לחדר הנוכחי. התפאורה נשארה בתור המוסך והסיפור שונה ואולץ להתאים לתפאורה. בעניי זה לא עבד. החידות היו אחלה וזה דבר טוב אפילו היינו צריכים עזרה אך החדר מאוד סטטי ואין בו התפתחויות כלל. זה החדר השני שלנו באותו המתחם, גם ב"כלא הרוסי" וגם פה היו לנו תקלות ודברים לא עבדו כמו שצריך, נתקעו והמפעילים היו צריכים לשחרר לנו את הרמזים… (לזכות המפעילים הם נתנו לנו על כך פיצוי במחיר החדר).
  3. חוצפה שאין כדוגמתהביום שבת האחרון היינו בחדר בריחה "המרדף" בתל אביב של קווסטמאניה . החדר עצמו לא משהו בכלל אבל זה רק קצה הקרחון, הבעיה האמיתית שלהם זאת החוצפה של המפעילים/מנהלים של המקום ביום שבת ה11.6.16 היינו 5 אנשים ברעננה והחלטנו לקבוע חדר בריחה ככה בזרימה משום ששלושה מאיתנו לא היו אף פעם. אחרי בדיקה ראינו שהחדר של המרדף פנוי גם ב21:15 וגם ב22:30. ידענו מראש שלא נוכל להגיע בזמן ל21:15 אז קבענו לעשר וחצי והתחלנו בנסיעה לכיוונו במחשבה שאם נגיע מוקדם אולי יתאפשר לנו להיכנס לפני כדי לתת במה לאלו שלא עשו חדרים. הגענו למקום באיזור 21:30 ודיברנו עם המפעיל (לאוניד) שאמר לנו שאין בעיה שניכנס לפני לחדר בגלל שאין קבוצה ב21:15 . בעשרים לעשר התיישבנו לתדריך ובעשרה לעשר נכנסנו לחדר. אחרי זמן מה בחדר המפעיל התחיל לזרז אותנו מאוד בטענה שהקבוצה שאחרינו הגיע ונאלצנו לבקש רמז במטרה להתקדם ושלא לדבר על זה שלחידה האחרונה המפעיל נתן רמן גדול גם בלי שנבקש במטרה לזרז אותנו . לאחר שיצאנו המפעיל אמר שהיינו שם 59 דקות למרות שאנחנו הרגשנו שהיינו הרבה פחות ואחרי שהסתכלתי על השעון ראיתי שרק עשר וחצי (ז"א היינו בפנים 40 דקות בלחץ ולא שעה כפי שבנוי החדר ונאמר בתדריך) שאלתי אותו איך זה שהקבוצה אחרינו הגיעה אם השעה של 22:30 עד 23:45 שלנו ותגובתו הייתה הם הקדימו. אותי בתור שחקן מנוסה ומפעיל חדר, לא מעניין שקבוצה הקדימה בעיקר עם זה בשעה. היא לא מחוייבת להיכנס עד השעה שלה וזה לא אמור להשפיע באף צורה על הקבוצה שבפנים באף צורה. . בגלל שהקדמנו ואף אחד לא קבע ל21:15 הם פשוט הזיזו לנו את השעה בלי להגיד וקבוצה אחרת קבעה על השעה שלנו של 22:30 ואז במקום שנרוויח עוד 30 דקות למשחק הפסדנו 20 דקות לפחות אבל מנגד הבעלים הרוויח 400 ש"ח עלינו מיותר לציין שאם לא היו מלחיצים אותנו בלי סיבה לא היינו מבקשים רמז והיינו מסיימים את החדר לבד כשהתעמתתי עם המפעיל בסוף ואמרתי לו שהוא עשה קטע לא יפה הוא דבק בגרסה שלו וטען שהיינו שם 59 דקות . אחרי חוצפה כזאת לא משנה בכלל מה רמת החדר אני אליהם לא מוכן לחזור. לחברה כזאת, שאכפת לה יותר מהרווח האישי מאשר מהחוויה ברמה דוחה שכזאת לא מגיע לקבל שקל משחקנים מנוסים וחדשים כאחד תברחו מהם כמו מאש, על חוצפה כזאת לא מגיע להם לראות שחקן אחד

השאר תגובה