פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

החיים בתקופה האחרונה כבר לא ממש פשוטים במקצוע שבחרתם. שלדים מן העבר מתחילים לצוף, זה עכשיו או לעולם לא, רשויות החוק קרובות לעלות על עקבותיכם וממש במקרה נופלת לידיכם הזדמנות לצאת למבצע אחד אחרון ולפרוש... האם אתם והצוות מוכנים?
מקור: אתר החדר

18 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר מצויין, מהנה ומאובזר היטב!החדר היה מצויין, מהנה ומאובזר היטב! החידות היו מעניינות, מאתגרות ולא קלות מדי להבנה.
  בנוסף, המפעיל היה נחמד
 2. חדר מעולהחדר מעולה, החידות מאתגרות (ביקשנו רמה קשה) והעיצוב המושקע הפך את ההרפתקה למציאותית.
  לא נזקקנו לעזרתו של המפעיל הנחמד.
  היינו 6 די מנוסים ונהנינו מאד
 3. יש לחדר פוטנציאל אבל המפעילה מבאסתאני ואשתי היינו היום בחדר. חדר מהמם, מעוצב עד לפרטים הקטנים, ורעיון מקורי ומותח.
  החדר היה לדעתנו ברמה קצת גבוה מידי (אני עשיתי 2 חדרים לפני והיא 6), והרגיש שהמפעילה פשוט לא היתה בחדר בקרה מאחורה.. בסופו של דבר יצאנו מהחדר אחרי 57 דקות עם תחושה של יותר יאוש ועצבים מהצלחה במשימות..
  החדר היה יכול להיות חוויתי ומהנה אם המפעילה היתה קצת יותר קשובה אלינו ונותנת לנו את הרמזים כשצריך במקום לחכות עד שנרגיש מיואשות..
 4. יחס מדהים של הצוות, חדרים עם המון חשיבה מאחוריהם מעוצבים נותנים הרגשה מציאותית מאוד.
  היה מדהים! מהחדרים הטובים שהייתי בהם!
 5. מעולההביקורת מתייחסת לרמת מתקדמים: חדר מעולה, מאתגר, חידות שמאתגרות ברמה הנכונה ולא מציקות. תפאורה מושקעת ומוקפדת בהתאם לתמה. המפעילים קיבלו אותנו בחום ולבביות וגם ביציאה, למרות שאיחרנו קשות ולמרות שהיו עוד קבוצות במתחם. היינו ארבעה מנוסים, לדעתי שלושה זה מספיק ברמה המתקדמת.
 6. חדר מדליק ומאוד מעניין - מומלץ ביותרהיינו שלוש בנות, אחת היתה פעם הראשונה. שתיים עם ניסיון של 6-7 חדרים. התרשמנו גם מרמה של חידות , גם מגיוון של חידות, גם מעיצוב, אווירה ! חדר טכנולוגי והכל עבד פיקס. חידות ממש ממש לא פשוטות אבל איזה כייייייייייייייף. תכלו, לא תצטערו אפילו לשניה! מומץ בחום. ותודה למארגנים ומארחים ))))
 7. מעולנ ! אז ככה עשיתי לא מעט חדרים חלק ממוצעים חלק מדהימים ובאמת מפעילים את המחשבה.. אני רוצה להגיד שהחדר הזה שווה ביותר למי שרוצה ריגוש השקעה והפעלת המחשבה בדרכים חדשות!
  החדר עצמו מיועד לאנשים שעשו כבר כמה חדרים 3-4 ומומלץ לבוא עם 3 חברים עד 4 אנשים ואינו מומלץ לילדים..
  מומלץ ביותר לאנשים שמבינים מה זה חדר בריחה טוב!
 8. חדר מעולה! נהנינו מכל רגעהגענו למיינדרש בפעם השניה אחרי לכודים בזמן המעולה. החדר היה מאתגר והתפאורה מטורפת!!! כיף גדול.
 9. חדר מושלם בכל פרמטר אפשרישילוב מדהים של עיצוב, אווירה וחידות ברמה שמעטים החדרים בארץ עם סטנדרט גבוה כל כך (לצערי). מומלץ בחום, גם למתחילים וגם למנוסים. (במאמר מוסגר אציין שגם ברמת מתחילים-החדר לא פשוט כלל)
 10. חדר סבבה, לא מעברהיינו ארבעה עם ניסיון של בין 5 ל13 חדרים. אווירה: טובה מאוד! מהרגע הראשון נכנסים לאווירה, התפאורה היתה מושקעת מאוד ומותאמת לתמה. רמת הקושי: בינוני, היו חידות מורכבות יותר והיו חידות פשוטות יותר. התערבות המפעילה הייתה בטוב טעם ורק אם צריך. דרך התקשורת עם המפעילה רגילה בלי טוויסט מעניין. מקוריות החידות: חלק מקוריות וחלק לא, אנחנו קיבלנו את הרושם שבכדי שהחידות יהיו קשות היו מסיחים מעצבנים ומיותרים לא כמו שמסיחים צריכים להיות וזה הרגיז. החדר מושקע ואלקטרוני. רמת אירוח דלה מאוד.
  מותאם ל3 אנשים עם ניסיון בחדר בריחה. קרה לנו מספר פעמים ששניים עבדו על חידה ולשניים האחרים לא היה מה לעשות (כי יותר משניים על חידה זה מפריע)- מבאס מאוד.