פרטי החדר

3-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

השנה היא 2021. לוחמי הרשע של נבל העל דר' מיינד השתלטו על הרכבת הטרנס-אטלנטית, הטמינו בה פצצה גרעינית, ושלחו אותה בדהרה אל עבר מפקדת בנות הברית המאוחדות בלב האוכלוסיה. רק אתם, הסוכנים המבריקים בעולם, תוכלו להשתלט חזרה על הרכבת ולהציל את העולם מהשמדה. יש לכם רק 60 דקות עד שהרכבת תגיע ליעדה. היכונו לחווייה מטלטלת ומלאת אדרנלין. זוהי "התחנה האחרונה".

מחיר

בכל ימות השבוע
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 540 ש"ח
הנחות:
* 10% הנחה לסטודנטים בהצגת תעודה
* 10% הנחה לחיילים בשירות חובה בהצגת חוגר

הערות:
* הכניסה לילדים מגיל 8 ומתחת לגיל 13 בליווי מבוגר

התחנה האחרונה written by arik average rating 4.4/5 - 33 user reviews

35 תגובות

 1. חוויה כיפיתאני חונכת פרח והגעתי עם החניך שלי בן ה 11. שנינו נהנינו ממש מהסיפור של החדר, מרמת החידות ומהחדר עצמו!! הכל מושקע ורואים שהוקדשה חשיבה. הרגשנו ממש בתחנת רכבת! כמו כן, המפעילים הכניסו אותנו ישר לאדרנלין ולאווירת הלחץ של המשימה. הרמזים היו בול בזמן המתאים ובמידה הנכונה. חייבת לציין שגם נהנינו מכך שהיו חטיפים ושתייה מתוקה בהתחלה. זה ממש לא מובן מאליו. הייתי בחדרים אחרים וקיבלנו שם רק מים או קפה, אז היה מרענן. בקיצור, ממליצה בחום על החדר "התחנה האחרונה"!!
 2. מאכזב מאודהגענו לחדר לאחר קריאת המלצות פה של משתתפים, חבל מאוד שלא המשכנו לקרוא עוד ואז היינו רואים גם את הדיס-המלצות. התחלנו באיחור וגם התחיל מבולגן. לפני שהפקדנו תיקים, ארנקים וכדומה בלוקר, המפעיל ניסה להלהיב אותנו ולרוץ ישר לתוך החדר, דבר שנעצר ברגע ששאלנו מה עושים עם הדברים שלנו. כתוב שהחדר מותאם לעד 6 אנשים, דבר שלדעתנו ממש לא נכון. אולי אם זה משפחה וילדים. היינו 6 מבוגרים והיה צפוף לחלוטין. אין עבודה על כמה דברים במקביל, כמו שקרה לנו בחדרים אחרים שעשינו, הכל ליניארי ואז חלק סתם ישבו בצד בלי ממש יכולת לתרום למשחק. להערכתנו 3-4 משתתפים זה המקסימום לחדר הזה. החידות לא היו קשות במיוחד למרות שאמרו לנו שזה ברמה גבוהה. החדר לא מתוחזק טוב, שלטים חיוניים מתפרקים שם. חבריי ואני שעברנו מספר חדרי בריחה כבר בעבר ואוהבים את זה, יצאנו מאוד מאוכזבים. לא ממליצים כלל אם זה נשאר במתכונת הזו וללא שיפורים.
 3. חוויה מהנה. זאת הפעם השנייה שלנו בחדר בריחה. סיפור נחמד ואווירה טובה. רמת הקושי הייתה סבירה. קבלנו רמזים במקומות הנכונים שקדמו אותנו. היינו זוג והיה כיף גדול לעבוד יחד. הצוות נחמד מאוד ואפילו שתפו פעולה עם הפתעה אישית.
 4. חדר חמוד ומגווןהיינו משפחה עם 2 מתבגרים. החדר מגוון בחידות ויצירתי. קיבלנו עזרה מטעם המפעיל היכן שהיינו צריכים במינון הנכון. קבלת הפנים היתה נעימה. כנראה שיש מעט delay בחלק מהחידות אבל הסתדרנו. בערב היתה חניה וזה היה מעולה
 5. היה ממש טובבהתחלה הזמנו את החדר ״חטופים בתאילנד״ ובהמלצת המדריך הנחמד עברנו לחדר ״התחנה האחרונה״ היה מאוד כיף, הסרטו בהתחלה וההכנסה לאווירה היתה מאוד טובה. כל החדר היה טוב, למרות שהיו כמה תקלות טכניות של פתיחת חדרים ודברים לפני שהם היו צריכים להיפתח וכו׳ בכל זאת היה ממש כיף ומאתגר, שווה ללכת לא להגיע יותר מ4 אנשים, היינו ארבעה וזה היה בדיוק מה שצריך יותר מזה זה כבר בלגן גם שלושה יכולים להסתדר. החדר היה מאוד מעניין ומגניב היה ממש כיף כל העניין עם המסכים והטכנולוגיה בחדר דברים שלא תמיד רואים בחדרים בקיצור מאוד מאוד ממליצה!!!!
 6. דיס-המלצה חדר בריחה "התחנה האחרונה"

  אני לא חושב שעד היום הייתה לי דיס-המלצה על חדר כלשהו, אולי מלבד חדר אחד שהיה חדר מנעולים לחלוטין.

  אז ככה, הזמנו מקום בחדר התחנה האחרונה בפ"ת.
  זמן מה לפני ההגעה התקשר אלינו בחור מהחדר ושאל אם נוכל לאחר בכרבע שעה חצי שעה והסכמנו למרות שזה היה מבאס.

  כחצי שעה לפני זמן ההגעה המקורי מגיע טלפון נוסף ואומר לנו שאנחנו יכולים להגיע בזמן – מצד אחד סבבה מצד שני ממש מעצבן.

  הגענו לחדר ובסופו של דבר כן היה איחור של רבע שעה שבמהלכן הרגשתי לעצמי "למה לעזאזל לטרטר אנשים בלא/להגיע בזמן ואז לעכב אותם".

  נסגרת הדלת בחדר ההמתנה: הסרטון שהוצג לקראת החדר היה ברמה ירודה מאוד ונראה כמו משחק ישראלי מאוד מאוד ישן וזול (מה ש… מצטער… נכון).

  נשמעת דפיקה על הדלת והמפעיל אומר "עזבו את כל הדברים רוצו לתוך החדר"

  בשלב הזה כבר החלטתי שאני לא מרוצה לחלוטין. למה לעזאזל שאני אשאיר את החפצים שלי איתך? מאיפה לעזאזל אני מכיר אותך? למה אני צריך להשאיר חפצים שערכם עולה על 10,000 ש"ח בחדר המתנה?
  ואם תהיה תשובה כגון "בשביל החוויה של החדר" אז… אני מעדיף לוותר.

  הרגשתי שאני נכנס לחדר בחוסר רצון ובלית ברירה אך רציתי להנות אז החלטתי לשמוח ולעשות את החדר.

  ברגע שנכנסים לחדר לא מובן בעליל מה צריך לעשות – הסרטון לא היה קשור להבנה, התפאורה הייתה נחמדה אך נראה שהחדר כולו הודבק בסלוטייפ ודבק חם ברמה ירודה.

  החידות לא היו מעניינות בכלל לטעמי, האביזרים בחדרים היו די רעועים חלק אפילו התפרק (ולא ע"י הפעלת כוח) באמצע השימוש בו.

  אבל הדבר שהיה הכי נוראי היה ההתערבות של המפעיל.
  בתחילת החדר היה קצת תסכול כי ממש ממש לא הבנו מה צריך לעשות, אז ניסינו לדבר דרך הווקי טוקי שכמובן… ב10-15 דקות הראשונות לא עבד בכלל.
  לאחר שביקשנו את העזרה הראשונה לא היו 2 דקות של שקט מבלי שהוא אמר "תסתכלו ימינה" "תראו מה קרה" "אתם אמורים לעשות כך וכך" פשוט הסתכלנו אחד על השניה בתסכול ואמרנו אחד לשניה… "יאללה בוא/י פשוט נעשה הכל כדי רק לצאת מכאן"

  בקיצור ולעניין – בזבוז כסף ל-ח-ל-ו-ט-י-ן !

 7. אחד הטובים שעשיתיחדר מגניב רצח מרגישים ברכבת מהרגע הראשון והוא כמו שאני אוהב חדר טכנולוגי :) יש בחדר עוד 2 טוויסטים שבכלל מרימים את החדר וחידה אחת שמגדירה את המושג חשיבה מחוץ לקופסא. בסיכום מומלץ מאוד
 8. אם היה אפשר לתת אפס כוכבים זה מה שהייתי נותנת. החדר הכי מעפן שהייתי בו. זה לא אסקייפ רום!!!! תחסכו את הכסף שלכם ותלכו לחדר אמיתי!!! כל החדר מתפרק לא מתוחזק, חידות נפתחות בדילאי, צוות ממורמר. פשוט בושה שיסגרו כבר.
 9. חוויה מדהימהנתחיל בזה שהצוות היה מדהים וקשוב מהרגע שהגענו. עשינו בהתחלה את התחנה האחרונה וממש נהננו שהיינו חייבים להמשיך לחטופים ממליץ לכל אחד בחום. עשיתי עד עכשיו בערך 17 והתחנה זה ללא ספק החדר שהכי אהבתי!
 10. החדר הכי טוב שעשיתי!חדר מאוד חוויתי ועוצמתי נותן לך תחושה אמיתית של רכבת, תפאורה ועיצוב מאוד מושקע, חידות מאתגרות ולא פשוטות שצריך לחשוב מחוץ לקופסא, מאוד נהנינו אני וחברים מהכניסה למקום עד היציאה היה שירות מעולה מומלץ מאוד ומתאים לכל הגילאים!!
 11. חדר בריחה הטוב ביותר בארץ!בתור אחת שחדרי בריחה זה הבילוי המועדף אליה אין ספק שהתחנה האחרונה שברה את כל המוסכמות!!! חדר מטריף וסוחף, אחד החדרי בריחה הכי טובים בארץ אם לא החדר הכי טוב!!! צוות מדהים, הלוואי והיה אפשר לעשות אותו שוב... מחכה לחדר הבא!!
 12. מדהים מדהים מדהים !! ההינו אני ובן זוגי , האירוח היה מקסים וליאל הייתה מדהימה . הגענו למתחם מושקע עם חנייה שופעת . התפאורה הייתה מושלמת , ראינו הרבה חידות מקוריות ומגוונות . ועוד כמה דברים שלא ראינו בשום חדר אחר ! ״התחנה האחרונה״ עלה למקום 1 מבין כל החדרים שעשיתי , עוד נחזור לעוד חדרים מבית Dr.Mind
 13. מומלץ ביותר!!ביקרנו בחדר 3 חבר'ה. הצוות היה אדיב מאוד, קיבלנו אירוח V.I.P. החדר מאתגר וכיפי עם חידות מאתגרות, והתפאורה מגניבה ומושקעת. הצוות נותן רמזים במקרה שנתקעים הרבה זמן עם חידה. מומלץ בחום!
 14. מומלץ מאודדדד !!!!!היינו זוג ולאחר סרטון מגניב שהפיקו במיוחד נכנסים לחדר(הכניסה מגניבה ומקורית) הקונספט הוא רכבת וככה הרגשתי ממש בנסיעת רכבת מכל בחינה, ניכר שהשקיעו המון בתפאורה והחידות והמשימות בחדר מאוד זורמות וברורות עם כמה טוויסטים מעניינים שלא אפשר מחשש לספויילרים🙊 שורת סיכום חדר מומלץ מומלץ מומלץ

השאר תגובה