פרטי החדר

2-6 שחקנים ב-2 החדרים (עד 12 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

סוכנות הביון הבולטת במזרח התיכון, דרושים סוכנים מוכשרים להתגייסות למשימה דחופה שמטרתה לנסות לאתר סוכן בכיר ומסוכן. הסוכן הנמלט ערק בחשאי לסוכנות עויינת ומסתובב חופשי. עליכם לאתר אותו ולחסלו.

על החדר

לפיצוח המשימה תוך 60 דקות תידרשו לעבוד יחד בתיאום מלא. מצלמות האבטחה פועלות, הסוכנים מתועדים נכנסים ויוצאים, החדר מלא בפרטים ויש צורך לשים לב להכל.
אם תצליחו לגרום לגלגלי השיניים להתחיל לעבוד, תסייעו ללכידת הסוכן הנמלט – השעון דופק…

החדר הינו חדר כפול, ולכן ניתן לחלק קבוצה הגדולה מ6 שחקנים, להזמין ל-2 חדרי "המשימה" ולשחק במקביל עד 12 משתתפים!
קבוצה גדולה יכולה להתחלק ולנהל תחרות בין השחקנים – מי יצליח לברוח מהר יותר?

דוברי אנגלית יכולים גם כן לשחק בחדר. המשחק מתאים לשתי השפות בו זמנית.

על המתחם

בנוסף ל-2 חדרי "המשימה", ישנו חדר נוסף בשם "NYC במהירות גבוהה".

מחיר

באמצע השבוע (ימים א'-ה' 17:30)
2 משתתפים: 250 ש"ח
3 משתתפים: 330 ש"ח
4 משתתפים: 400 ש"ח
5 משתתפים: 450 ש"ח
6 משתתפים: 540 ש"ח
בסוף שבוע (ימים חמישי 17:30 – שבת), חגים וחול המועד
2 משתתפים: 300 ש"ח
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 600 ש"ח
המשימה written by arik average rating 4.3/5 - 92 user reviews

111 תגובות

 1. חדר מבאס לטעמיאמנם הייתי ב3-4 חדרים בלבד. אבל החדר מבולגן, חידות מבאסות, מתחכמות מידי ולא מעניינות. הרבה בזבוז זמן על מסיחים מושקעים מאוד. יש פוטנציאל אבל לא ממומש טוב אין קשר מספיק טוב בין סיפור הרקע למה שקורה בחדר
 2. חמוד ביותרהיה קשה ומאתגר חח אבל היה אחלה ומשעשע וכיף היינו 2 אנשים, ניסיון לא גדול בחדרים ואחת שזה החדר הראשון שלה, ועדין צלחנו. מומלץ~ אולי עדיפות ליותר ניסיון או לפחות 3 אנשים.
 3. נחמד אבל לא מדהיםזה חדר נחמד. החידות בו די מובנות אבל יש כמה חלקים שצריך לנחש. המחיר לא מותאם לכמות האנשים ובכל מקרה עולה 100 ש"ח. יש השקעה בתפאורה וברעיון. היה משהו חסר באווירה וברעיון שגרם לכך שלא הרגיש כאילו זה אמיתי.
 4. חדר מבולגן נסענו המשפחה אחרי כמה חדרים שעשינו ביחד, החדר היה נורא מובלגן אין קשר בין החידות הרבה אובייקטים נוספים ומנעולים שבכלל לא אמורים להיפתח סתם בשביל לבלבל.... יותר מדי מידע בחדר אחד שלא משרת אותך להמשך החדר
 5. היינו עם ילד בן 8, נהנינו מאודבאנו לחגוג לבן ה-8 יומולדת. נהננו מאוד, היו הפתעות ששימחו אותו במיוחד. הוא לא היה מסתדר בלי עזרתנו שם אבל ידענו את זה מראש. קיבלנו רמזים רק כשביקשנו. התפאורה מאוד מושקעת. בקיצור ממליצים ומחכים לחדר בריחה החדש שלהם שייפתח בקרוב.
 6. חדר מושקע עם חידות מאתגרות ועלילה מעולה !אז באמת חדר מאוד מושקע עם צוות מעולה שנכון להסביר ולעזור ויודע גם איך להכווין כדי לא להרוס את המשימה אלא ממש לפקס ולהיעלם. חדר עם הרבה אלמנטים עשינו אותו שני אנשים והצלחנו לצאת בזמן אז זה כן אפשרי אבל גם צריך להיות חד ! השאלות מעולות לא פשוט בכלל פשוט להפעיל היגיון ולחשוב מחוץ מקופסא. מומלץ בחום אחלה של המקום נחזור בעתיד לחדרים אחרים שלהם !
 7. חדר מושקעהיינו קבוצה של שלושה זוגות, חלק פעם ראשונה וחלק בעלי ניסיון, החוויה התאימה לכולם, דרש עבודת צוות שהיה לנו נחמד, החידות ברמה גבוהה יש הרבה השקעה בטכנולוגיה ובאוירה, יצאנו אחרי 55 דקות שעברו מאד מהר.. תודה ☺️
 8. חוייה נעימה לקבוצת חבריםביקרנו היום בחדר הבריחה, והיתה לנו חוויה מעולה. החדר מאתגר ומיוחד, שונה מהחדרים השיגרתיים שהיינו עד עכשיו, רואים שהושקעה הרבה מחשבה ביצירת החידות והטכנולוגיה מאחורי זה, האוירה מעניינת וזורם בקצב מהיר. תודה :)
 9. חדר מאתגר תפאורה מושקעת בטירוף צוות מדהים קשוב וסבלני למרות שהינו קבוצה לא פשוטה בכלל הם עזרו לנו ולא דחפו לנו רמזים אם לא ביקשנו …
  חוויה שלא אשכח בחיים ממליצה בחום לכולם ..
  מחכה כבר לבוא לחדר החדש

 10. מצויין!שיחקנו בשני החדרים במקביל 12 בני 20-30, חלקם בפען הראשונה חלקם מנוסים וחלקם מנוסים מאוד. היה מושקע מהרגע הראשון. תפאורה מצויינת ומוקפדת, חידות הוגנות וברורות, אינטראקטיביות גבוהה, חדרים מפתיעים ודורש שיתוף פעולה וגיבוש של הצוות. צוות מצויין, רמזים מתי שצריך בלי להעיק. ואפילו חניה צמודה בתל אביב! לכו, תהנו בטוח.
 11. חדר בריחה מעולה ומאתגר!מלא חידות מאתגרות שמחייבות עבודת צוות לחשיבה יצירתית. הצוות ממש נחמד ובונה אווירה. אווירת החדרים ממש מכניסה לתוך סצינת העולם החשאי. כל פיתרון של חידה היה מלווה בהמון התרגשות
 12. חדר מעולה היינו קבוצה של 9 אנשים ב2 חדרים עשינו תחרות, החדרים היו מאוד מושקעים ומוצלחים, נעזרנו ברמזים מדי פעם, החידות היו מאוד מוצלחות, די קשות ברמה גבוהה, אבל לא מדי. נהננו מאוד!! החדר הכי מוצלח שהיינו בו עד היום!! יחס מקסים ואדיב.
 13. חדר מהנהחדר מושקע ומהנה, חלק מהחידות דרשו יותר מדי ניסוי וטעיה וחבל. יצא שהתגברנו על חלק מהחידות בעקיפת חידות אחרות ורק כשסיימנו גילינו מה פספסנו. עם זאת, מומלץ ויצירתי מאוד, לא חדר קל בכלל!
 14. שירות אדיב מהבעליםלאחר התגובה אחת הבעלים של החדר, יעל, יצרה איתנו קשר בכדי להתנצל על החווית שירות הלא טובה. קיבלנו מענה אדיב ואוזניים קשובות מיעל, ללא ספק החוויה הומתקה ואנו בטוחים שנושא זה טופל. לחדר הבא שעתיד ליפתח בחודשים הקרובים אנחנו נגיע!
 15. מומלץמצד אחד, אהבנו את השימוש החוזר בפריטים, שלא אופייני לחדרי בריחה, וגם את המעבר האדיר בין החדרים (רק חבל שלא מוזכר כבר בתדרוך שיש "להנות מהרגע" ולא להסתובב ולהמשיך בחיפושים... קבלת הנחיות אלו באמצעות מכשיר הקשר תוך כדי ההתרחשות הקשתה על ההתרכזות בחויה) מצד שני, החדר נגמר לנו ממש ממש מהר, ובסיום בלי פאנץ ברור. בקיצור, יש פוטניצאל אבל דרוש מעט ליטוש.
 16. לא מאורגן בהיגיון, לא מאתגר, בזבוז של זמןהשירות נהדר, אבל (!!) מכירים את הקטע הזה שאם אתה מנחש בחדר בריחה- סימן שאתה בכיוון הלא נכון? החדר הזה עובד אחרת. מעטות החידות שיש בהן היגיון, רובן נפתרות בניחושים ובעיקר לא קשורות אחת לשניה. האתגרים לא מעניינים ורוב הטכנולוגיה שם לא קשורה לכלום. רק מבזבזת את הזמן. לא ממליצה בכלל.
 17. מאכזבהמשימות לא ברורות ולא קשורות אחת לשנייה, הרבה רמזים שמובילים לאותם דברים ובכל זאת החידות לא ברורות. כל המשימות היו מקבילות אחת לשנייה ולא היה ברור מה בא לפני מה. פעם שישית שלי אחרי הרבה חדרים מעולים והוא היה נוראי לא מומלץ בכלל
 18. רמה נמוכה מאודכניסה צפופה ולא מזמינה במיוחד, חדר מוזנח עם דברים שנשברים, משימה לא ברורה בכלל, נכנסנו ולא ידענו מה אנחנו מחפשים, מלא פריטים שלא רלוונטים לכלום, יש שלב שנכנסים לחדר ולא צריך לפתור כלום, נטו לבזבז את הזמן. ביציאה אין שום תחושת סיפוק.. מאוד לא מומלץ
 19. חדר מושקע וכייפי. הוגן, עשיר בטכנולוגיה, מתאים לכל הגילאים ולכל הרמות. מומלץ!היינו 4 אנשים (עם ניסיון של כ4 חדרים), וכולנו נהנינו מאוד! ממש נהנינו מקבלת הפנים החמה (יש חנייה!), העיצוב מושקע ברמות, החידות ממש מתחברות, אלמנטים מגניבים ממש! מעלה חיוך וצחוק ומוסיף מאוד לחוויה! מומלץ מאוד! לגמרי יהיה כיף גם לילדים להצטרף, הם יגנבו בכלל מכל התפאורה, האווירה וההפתעות ;)
 20. חוויה מטורפת! בתור חובבת חדרי בריחה, הייתי בכמה כאלה- אני רוצה לציין את החדר הזה כטוב ביותר שהייתי בו! החוויה הייתה מאתגרת ,עיצוב החדר היה מושקע והאווירה סופר נעימה . היינו בקבוצה של 4 אנשים וכולנו נהנו ללא יוצא מן הכלל. אנשי הצוות היו אדיבים ונחמדים מאוד. בקיצור מומלץ בחום👍🏼
 21. חדר מאכזבכשמגיעים לחדר הבריחה, נכנסים דרך חדר הבקרה שהוא קטן וצפוף, לא ברור איך קבוצה של מספר אנשים יכולה להכנס בו. חדר ההמתנה שצמוד אליו ממש קטן ומאכזב, כמו המשך החוויה. יש בו רק מים, איתנו הייתה עוד קבוצה שישבה שם, וממנו אפשר לשמוע את השאלות שמגיעות לחדר הבקרה. הייתה תחושה של חוסר ארגון של המפעילים, כמעט שכחו לתת לנו ווקי טוקי, והיה עיכוב קטן עד שנכנסנו לחדר. הכניסה לחדר הייתה מעפנה, ובכלל לא הייתה מוזיקה - מה שלא תרם לאווירה ונתן תחושה שאנחנו סתם נמצאים בחדר בלי תכלית. החידות היו קלות, הצלחנו לפתוח דברים בלי הבנה ובלי כוונה, לא היה אתגר, לא צריך לפתור את כל החידות בשביל להמשיך. הרמזים שנמצאים בחדר לפתרון החידות פשוטים - הם בכלל לא רמזים אלא הוראות. העיצוב בהמשך ממש מגניב, אבל [*** ספויילר ***] שלא תרם בכלל לפתרון חידה או להתקדמות בחדר. גם אחר כך החידות בכלל לא היו מתוחכמות ולא היה צריך להשקיע שום מחשבה, סיימנו שם אחרי כמה דקות. לסיכום - חידות ממש ממש ממש קלות ולא מאתגרות. העיצוב נחמד אבל לא מספיק בשביל להכניס לאווירה. עשינו את החדר שניים, סיימנו אחרי 45 דקות כולל [*** ספויילר ***], ופעלנו ממש לאט בגלל חוסר מוטיבציה מהרגע הראשון שנכנסנו למקום. יכול להיות נחמד לילדים אבל לא למבוגרים. החדר יקר, וממש לא מקבלים מספיק בתמורה. חבר שלי ואני כבר בעלי נסיון בחדרי בריחה, וזה החדר הכי פחות מלהיב, מאתגר וכיפי שהיינו בו.
 22. חדרים מאתגרים ויצירתיים ביותרבתור ותיקת אסקייפ רומס: החדר היה מדליק מההתחלה ועד הסוף. באופן מפתיע מצאתי את עצמי אוכלת ושותה תוך כדי ומופתעת גם מההשקעה בתפאורה ובחשיבה אחרת. שונה מאוד ומעניין. מומלץ בחום!!!
 23. חדר מבולגן ולא מובןלקחנו 2 חדרים, היינו סה"כ 12 איש. נתחיל מכך שהקבלת פנים מאודדדדדדד קטנה וצפופה ובקושי יכולנו להיכנס לשם כולם . נמשיך בכך שבקבלת פנים אין כלום חוץ ממים, שזה מאוד מפתיע לעומת חדרי בריחה אחרים שבהם היו חטיפים, שתיה חמה וכו'. מאכזב.. החדרים עצמם היו קצת מבולגנים, החידות והרמזים לא קשורות כל כך.. הצלחנו לפתוח דברים בלי בכלל לנסות.. חלק מהחידות נפתרו מהיגיון ובלי למצוא את הרמזים שצריך.. נוסיף ונציין שיש חלק באמצע שסתם יושבים ורואים איזשהו סרטון שפשוט מבזבז זמן ולא מועיל .. לא נותן שום רמזים חוץ מלבזבז את הזמן. רוב האנשים היו ביותר מ4-5 חדרים וכולם הסכימו שזה היה החדר הכי פחות מוצלח שהיינו בו. חבל.
 24. נחמד ומגוון- שעה של כייףהיינו בחדר משפחה של ארבעה. שני מבוגרים ושני ילדים בני 11 ו9. זה החדר השני שלנו כמשפחה ולמבוגרים החדר השלישי. הצוות מאד נחמד ומסביר פנים. החדר היה מעניין ומגוון בסוגי החידות. בחדר הראשון יש הרבה חידות ופריטים שזה לא רע רק צריך לעבוד מסודר. הרמזים שקיבלנו כשביקשנו היו טובים ולא האכילו אותנו בכפית. יש בחדר אלמנט מפתיע ונחמד למרות שגוזל כמה דקות של חוסר מעש. את החדר האחרון ממש תקתקנו (אולי טיפה קל מידי) והסיום מאד נחמד ומקורי. סה"כ מאד מומלץ. החיסרון- טיפה יקר מאחרים.
 25. חדר מצוין, מושקע ומרשים ביותר היינו אתמול רביעייה בחדר הבריחה. ההשקעה רבה מאוד, יש קטע מגניב כזה גם של 10 דקות שממש התלהבנו ממנו (זה אמנם יוצר קיצוץ של 10 דקות מה-60 אבל בפועל מספיקים לסיים את החדר בזמן). החידות - בחלק מהמקרים היו די קלות, בחלק מהמקרים - לא ברור לאן זה הולך בכלל. יש גם הרבה 'יתירויות' בדרכי ההתקדמות - כלומר יש יותר מדרך אחת להמשיך ולכן אם לא מצליחים להבין אייטם מסוים, אז סתם להתעכב במקום לדלג עליו ולחפש דרך אחרת - לדעתי אגב חדר בריחה טוב זה חדר בריחה שבו כל האייטמים מתחברים לפתרון ואין שימוש בדרכים מקבילות חלופיות. אני באופן אישי לא אוהב שנותרות חידות לא פתורות ואייטמים מעניינים שלא הצלחת להשתמש בהם. הרמזים - את חדר הבריחה סיימנו ב-45 דקות מפני שביקשנו פעמיים רמז. בדיעבד המפעיל יכל לתת לנו קצת יותר קרדיט לחשוב לבד איך מתקדמים ולא לכוון אותנו כל כך מהר לפיתרון. עוד משהו - את אחת החידות פתרתי על ידי בדיקת כל סוגי הקומבינציות (עד 32 אפשרויות). לדעתי היה צריך לעשות שם עוד יותר קומבינציות כדי שהאופציה הטריוויאלית לסרוק את כל הקומבינציות פשוט לא תשתלם בזמן. סה"כ החדר עצמו מצוין. ממליץ בחום למתחילים.
 26. חזק ביותר!אני ובן זוגי ביקרנו כבר ב12 חדרים וכולם בדירוג 4-5 אין ספק שהחדר הזה מדורג מבחינתנו בשלישיה המנצחת עד כה. השירות מקסים, התפאורה מושקעת וזהו החדר היחיד שיש בו הפתעה. החידות זורמות ומאתגרות. בקיצור, נהננו מאוד.
 27. מדהים! החדר הכי טוב שראינו!היינו אתמול קבוצה של 11 חברים (היינו ב-2 בו זמנית) היה מדהים!!! קצת חששתי כי כשנכנסתי לראות ביקורות ראיתי שכמה חברה שהיו יום לפנינו נתנו ביקורת גרועה אבל הם היו בערך היחידים שלא התלהבו מהחדר אז רצינו לנסות בכל זאת וטוב שכך :) ביקרנו בהרבה חדרים (זה הקטע של הקבוצה) ועוד לא ראינו חדר כזה! החדר ממש מאתגר ומפתיע כל הזמן, הכל נראה שנבנה במיוחד (אם קנו את החידות שם אני רוצה לדעת מאיפה!), כל הדרך כולנו היינו עסוקים אבל לא תקועים ומבואסים, לא דומה לחדרים אחרים שבהם רודפים אחרי מפתח או קוד כספת, ממש רואים שלא חסכו במחשבה והשקעה אפילו בפרטים הקטנים שלא נראים חשובים אבל פשוט מעלים את החוויה לרמה אחרת (אני לא ארחיב כדי לא להרוס). הכי חששתי ממה שאמר Alon Shmiel על זה ששומעים את החדר השני כי זה ממש הורס אבל מיד נרגענו, לא שומעים כלום, בקיצור היה כיף גדול יצאנו ממש מרוצים. ממליצים בחום!
 28. מומלץ בחום! בחירה מוצלחת ביותר ואירוח מצויין!אירוח נפלא, חידות מאתגרות והוגנות. חדר מושקע ומוקפד. תודה רבה על חוויה מדהימה ועל אירוח מקסים, נהנינו מאוד. המפעילים מפרגנים וקשובים. והכל ברמה מאוד גבוהה. מתאים למשפחות. תודה לכם על חוויה מיוחדת!
 29. מאכזבהגענו קבוצה של 10 אנשים והתפצלנו ל2 חדרים, תעשו חשבון 900 שח ששילמנו, קיבלנו יחס גרוע, איך שהגענו המפעיל לחץ עלינו להיכנס כי יש עוד קבוצה אחרינו, תוך כדי המשימות המפעיל זרק לנו כל מיני הערות למרות שלא ביקשנו ומממש לא היינו צריכים סיימנו את החדר תוך 40 דק. מעבר לזה ששמענו בדיוק מה קורה עם הקבוצה השנייה. עברנו מספיק חדרים כדי לתת ציון ובאמת שהתאכזבנו
 30. חדר כיפי וזורם שיתאים למתחילים (עד 4) ומנוסים עד (3)ביקורת הרצה. הגענו למתחם הממוקם ממש קרוב לקניון עזריאלי בקלות (עם טוסטוס ככה שלא ממש חפשנו חנייה). המתחם ממוזג וחדיש ובעלי החדר סופר נחמדים. עברנו תדריך קצר לגבי החוקים וסיפור החדר הועבר בצורה מקורית. לדעתי המאפיין הכי בולט של החדר מבחינת המשחקיות שלו זה הזרימה בין החידות שהייתה לטעמי פשוט מעולה. היינו זוג מנוסה והיינו כל הזמן עסוקים אך לא מתוסכלים שזה הכי חשוב בחדר בריחה. החידות הוגנות וברורות, אין ציד מפתחות, יש טכנולוגיה ואפילו כמה פיצ'רים מגניבים שמאוד נהנינו מהם. במתחם יש שני חדרים זהים כך שאפשר לארח שתי קבוצות במקביל ולעשות תחרות אך כרגע דורש איזשהו מדרגיות זמן בין הקבוצות כי יש עניין לא פתור עם הבידוד ושומעים את הקבוצה בחדר המקביל. בעלי החדר יודעים וחושבים על פתרון. החדר מומלץ גם למתחילים (עד ארבעה) וגם למנוסים (עד שלושה) ויתאים לילדים, נשים בהריון. פחות יתאים לנכים וחירשים.
 31. חדר מושקע ויצירתי! נעשתה השקעה רבה בעיצוב ובמשימות. שונה מכל חדר רגיל, שימוש בטכנולוגיה עכשיוית יצירתיות ומשימות שונות מחדרים אחרים שביקרנו. דורשות עבודה קבוצתית ומחשבה, עשינו את זה קבוצה של 4 מעבודה ולמדנו על עבודת צוות, התגבשנו ופשוט נהנו!

השאר תגובה