פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אדם, צלם, מתעורר בחדר אמבטיה נטוש יחד עם דוקטור לורנס . לאחר שלורנס מצליח לברוח, אדם נשהר לבד בחושך. עברו כנה שנים שמצו את מקום הסיוטי הזה. מה שנישהר מאדם זה רק השלד. היו כמה סיפורים שהג'יג סאו התחיל משחק רצחני חדש! אנשים הפסיקו לעריך את החיים ואחד את השני, החברה התדרדרה..לכן ג'ון המסור מתחיל משחק רצחני והפעם אתם הקורבן שלו. יש לכם 60 דקות לצאת מהחדר ולהבין מה שווים החיים. הפתרון הקל ביותר הוא המוות אך מה אתם מוכנים לעשות בשביל לחיות!?
מקור: אתר החדר

11 ביקורות

השאר ביקורת


 1. הזוי לחלוטיןנתקלנו בבעיה טכנית וכשניסינו לתקשר עם המפעיל התקשורת איתו היתה לא טובה כשהוא נעלם לפרקי זמן ארוכים ומידי פעם נותן לנו רמזים לבעיה שאנחנו אומרים לו שהיא טכנית(מפתח חלוד שהיה אמור לפתוח מנעול), זה היה מתסכל, בזבזנו על זה לפחות המון זמן כאשר בסוף המפעיל נכנס ועזר לנו להתגבר על הבעיה וכשהוא הלך הוא שכח לסגור את הדלת... היה קשה להמשיך במשחק מתוך האוירה הלא כל כך מקצועית שהיתה שם. מלבד זה דלת של ארון שהיינו צריכים לפתוח היתה חצי שבורה וכמעט נפלה על אחת המשתתפות.
  אנחנו חברים שיוצא לנו לעשות לא מעט חדרים, יצאנו בטעם מר והיינו בהלם מהחוויה ומהחוסר התיחסות אליה.
 2. חדר מעולההמפעיל אלכס היה מעולה, הכניס אותנו לאווירה עוד לפני שהתחיל המשחק, החדר מאובזר בהתאם לקונספט, החידות לא פשוטות אבל מגניבות.
  ממליצה!
 3. נחמד +חדר בריחה נחמד,
  החוויה קצרה מאוד לעומת חדרי בריחה אחרים שניסיתי וזאת בגלל שהחידות דיי קשות (אז פחות חידות) לעומת חדרים אחרים ולכן החדר לדעתי מומלץ דווקא לאנשים פחות מנוסים שפחות מכירים את הקונספט וכך ייבלו מספיק זמן נורמלי בחדר ולא 30 דקות כמונו.
 4. קשה חדר לא מושקע במיוחד, אם מגיעים קצת לפני הזמן ממתינים בחוץ באזור חשוך ולא נעים. מדובר בחדר + חדרון קטנטן. חידות קשות מאוד, לא לגמרי ברורים סדר הדברים והיה צריך לא מעט עזרה מהמנחה בחוץ. היינו בחדרי בריחה נוספים וזה אחד מהפחות מהנים.
 5. מעניין ומאתגרהיינו עם כמה חברה כולם נהנו, מכניסים אותך לאווירה
  ועל הדרך שומרים על לחץ ומשימות מאתגרות 👻👻👻
  מחכה לחדרים נוספים שלהם !!!
 6. חדר מיוחד מאוד אתגרי מעמד קושי גבוה יש הרב דברים מעניינים
  מאוד מחובר ל סרט האתי אומר משו כמו המשך של הסרט ראשון חדר מיועד ל 5-6 משתתפים
  מציעה לחברה לנסות דרך אגב החדר מאוד מושקע אהבתי איך ש עשו אותו אחד ה חדרים ה טובים ש האתי בו