פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

זה היה לילה קר באמצע אפריל 1912 כשהתאונה קרתה. אנשים התרוצצו חסרי עונים, צועקים, בוכים קוראים לעזרה. מספר שעות לפני התאונה אתה וחבריך נתפסתם על עבירה קטנה על ידי השוטרים של הספינה והם נעלו אותכם בחדר המכונות של הטיטאניק. עכשיו, כשהטיטאניק מתחילה לשקוע ומים מציפים את המפלסים אחד אחרי השני, האם תצליחו לברוח בזמן מחדר המכונות וגם אולי להציל את חייהם של שאר הנוסעים לפני שזה יהיה מאוחר מידי ?
מקור: אתר החדר
טיטאניק written by arik average rating 4.4/5 - 12 user reviews

13 תגובות

  1. חדר מרתק ומפתיע, עדי המפעילה מקסימה!!!הגענו כזוג עם ניסיון של 2 חדרי בריחה לפני כן, יצאנו ממש מרוצים וסיימנו בשעה ו-2 דק'. החידות היו מאתגרות וברמות קושי שונות, היו שם חידות ממש מאתגרות שבלי רמז היה לוקח הרבה זמן כדי להתקדם, ועוד אחרי זה אתם יוצאים אומרים לעצמכם:" יאללה, איך לא חשבנו על זה קודם?! " חחח...חוויה ששווה כל שקל ועושה חשק לעוד !!💗💗 כל הכבוד לידי המפעילה שהכניסה אותנו לאווירה בצורה מקצועית ומהנה !!!
  2. חדר אולדסקול מקסיםישן וטוב, מתאים לקבוצות קטנות (עד 3 מתחילים) ולמתחילים, עקב חידות לא מורכבות מדי. עיצוב מקסים, חידות נאמנות לתמה. חדר קלאסי. לא היו תקלות טכניות ולא נזקקנו לעזרת מפעיל יותר מדי. אלון המפעיל בכל זאת היה מצוין. חמוד מאוד.
  3. חוויה מדהימה! i know that my heart will go on...גילוי נאות: הוזמנתי להשתתף בחדר, ללא עלות. מאוד נהננו הייינו שלושה מנוסים בחדרי בריחה מפעילים בעצמנו בחדרים אחרים. ההחדר מאתגר והתפאורה מושקעת ממש, נכנסנו ייישר לאוויירה! הצוות ההיה מקסים ומקצועי ואפילו הצלחנו לא לטבוע בסוף!! אני בעצמי די טכנופובית והצלחתיי להסתדר עם כול המכשירים והציוד ככה שהחדר מותאם גם לאלהה מאיתנו שלא ניחנו בחוש טכני מדהים! ממליצה בחום 3>
  4. מעולההינו זוג, אימא אחרי 3 חדרים ובת אחרי 20 חדרים. חידות זורמות, חדר מצויין, הגיוני מאוד, תפאורה מושקעת, ללא תקלות טכניות. קבלת פנים ברמה גבוהה, מפעיל נחמד מאוד. מומלץ גם למתחילים וגם למנוסים.
  5. אחלה חידות ותפאורההגענו שלושה, שניים ותיקים ואחת בפעם הראשונה, יצאנו תוך 43 דקות. החידות היו ברמת קושי בינונית עד קשה, התפאורה וסאונד אפקטס ברמה גבוהה, מאוד מכניס לאווירה ובהחלט אדרנלין מורגש. אנשי הצוות לא היו מורגשים מדי, כשיצאנו צוהלים החוצה חיכה לנו שקט אנטיקליימטי בן דקה עד שהמפעילה שמה את מוסיקת הסיום ויצאה אלינו החוצה. מומלץ בחום נעים

השאר תגובה