פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

לקחתם חלק בניסוי מסע בזמן של פרופסור בראון אולם תוצאות הניסוי היו בלתי צפויות - מצאתם את עצמכם בתקופת זמן שונה, במקום רחוק ולא מוכר... כל שברשותכם הוא שעון המראה כי יש לכם 60 דקות בלבד לחזור להווה לפני שחלון הזמן ייסגר. האם תספיקו לחזור להווה? או שתישארו לכודים בזמן?
מקור: אתר החדר

52 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר מעולה ומאתגרהיינו זוג עם נסיון של 6 חדרים. החדר היה מעוצב בטוב טעם עם חידות מגוונות ומעניינות. בחרנו ברמה הקשה ויצאנו תוך שעה
  המפעילה נועה הייתה מקסימה ועזרה לנו כשהיה צורך במידה הנכונה.
  מומלץ!
 2. מומלץהייתי בחדר יחד עם אשתי. לשנינו ניסיון של כ-15 חדרים.
  אתחיל דווקא מהמפעיל שגיא ולא מהחדר, כי התרומה שלו לסך כל החוויה הייתה גבוהה. מעבר להיותו אדיב ונחמד הוא הקפיד מאוד לדבר איתנו מראש על תאום ציפיות ורמת קושי. הוא העיד שהחדר אינו קשה באופן מיוחד והמליץ לנו לקחת את הרמה הקשה. בנוסף הוא אמר מראש שהוא מקפיד לעזור רק לפי בקשה, וגם אז הוא נותן הכוונה בלבד. בפועל נעזרנו בו פעם אחת והוא אכן הקפיד מאוד לא לתת לנו פתרונות, רק הכוונה.
  עכשיו לחדר עצמו: החדר מושקע מבחינת תפאורה ואווירה. החידות כאמור לא מאוד קשות אבל גם לא קלות מידי, נתקענו מעט מאוד אבל כן היינו צריכים להשקיע מאמץ ולחשוב. החידות גם מגוונות ויצירתיות.
  המינוס היחיד בחדר הוא שהוא הרגיש לנו קצת קצר מידי, אבל החוויה עדיין הייתה מאוד מהנה. מומלץ.
 3. חדר קשה ומהנהבאנו לשם תשע חברים והתחלקנו ל2 חדרים אני הייתי עם עוד שלושה בלכודים בזמן יצא אחרי 56 דקות ועשינו את הרמה הכי קשה שגיא היה מאוד נחמד ממליץ
 4. חדר מגניב וכיפי!מאוד ממליצה על החדר:) שימו לב שניתן לבחור בין רמת מתקדמים\מתחילים וילדים, ככה שאפשר להתאים את החדר לרמה שלכם. החידות מעולות! משלבות אלמנטים שונים ומחשבה. בדיוק ברמה הנכונה! מצד אחד, לא קלות מדי. מצד שני, לא מייאשות (לתחושתי). ברמת התפאורה, החדר הוא על חזרה בזמן, והוא אכן מעוצב באופן הזה בצורה מאוד טובה! מאוד נהננו. רואים שהשקיעו מחשבה.
  ברמת ההפעלה והשירות - חייבת לציין לשבח את המפעיל. הוא היה מאוד נחמד. קודם כל, הוא עקב אחרי המצב שלנו וראה איך אנחנו מתקדמות. אסביר: אני וחברה שלי לא כ"כ מנוסות, אז בחרנו ברמת מתחילים. החלל-1 אכן היה ברמת מתחילים, המפעיל ראה שאנחנו פותרות יחסית מהר, אז את שאר החללים הוא עשה ברמת מתקדמים. בנוסף לכך, אני ביקשתי במייל לפני שהגענו אם יהיה אפשרי לשים לחברה שלי (כהפתעה) פתקים של יום הולדת שמח לכבוד יום הולדתה, ואכן שמו :) בעיני, זה מראה על מקום שאכפת לו מהלקוחות שלו!

  תודה לכם על חוויה כיפית!
 5. מומלץהלכנו לחדר בספונטניות 5 חברים, בתור ותיקים בחדרי בריחה, נהנו ביותר. סיפור יצרתי ומעניין, עלילה בנויה היטב, 3 חדרים בעלי תפאורה מרשימה שהכניסה אותנו לחלוטין לאווירה, חידות יצירתיות ומורכבות! אומר מעט דברים בתור מנוסה, (לרוב בחדרי בריחה המפעיל זורק רמזים בכדי לזרז את המשחקים,) הפעם המפעיל דאג שנקבל רמז כל פעם כשנצטרך, עם זאת בדק שאנחנו מעוניינים להיעזר על ידו. (לרוב אסור לגעת בחלק גדול מהתפאורה, והמפעיל תמיד מציק בנוגע לזה,) כאן התפאורה חופשית, והמפעיל נותן חופשיות מלאה! המפעיל אדיב ונחמד! יש לציין שהחידוש ברמה גבוהה, וילדים קטנים יאבדו עצמם שם!
 6. חדר מעולה במיוחד לפעם ראשונה!הגענו לחדר הבריחה הראשון שלנו, שתי בחורות צעירות ואחיין בן 13...חששנו מעט שלא נצליח לסיים, אבל ביקשנו רמת מתחילים ואכן הצלחנו לצאת בזמן(: החידות היו כיפיות, היתה אחלה עבודת צוות ואווירה מעולה, ממליצים מאד, במיוחד בתור חדר בריחה ראשון שעשה חשק לעוד!
 7. חדר מצוין! הגענו בספונטניות ישר אחרי משחק בחדר אחר קבוצה קבועה של חברים, המפעילים קיבלנו אותנו ביחס מזמין והחדר היה בהחלט חוויה כייפית ומהנה עבורנו כצוות!! אבל היה קצר מידיי לטעמנו -ללא רמזים יצאנו מהחדר תוך חצי שעה, יש מקום לשקול ׳הרחבת׳ החדר.
  עם זאת, לא פגם בחוויה, בהחלט נחזור לשבור עוד שיא גם בחדר השני שיש במתחם ; )
 8. מומלץ, היינו 6 בנות, עבורי זה חדר בריחה שלישי.
  לקחנו את החדר וביקשנו רמה מתקדמת,
  היה מאתגר, נעזרנו פעמיים ברמזים.

  מוצלח ביותר
 9. אכזבהחדר מבאס. החידות קשות ברמה לא הגיונית. לא הצלחנו לעשות כמעט כלום בלי רמז. אנחנו זוג, עשינו כבר 9 חדרים ביחד, ואף פעם לא היה לנו קשה ברמה שפשוט מוציאה את החשק ואת הרוח מהמפרשים. בנוסף, התפאורה בינונית, ומבחינתי זה חלק כל כך משמעותי מהאווירה ומההנאה מהחדר. המפעילה היתה מקסימה וחמודה מאוד.
 10. מומלץ!אמנם זה החדר הראשון שלנו, כך שאין לנו למה להשוות, אבל מאוד נהנינו. היינו כל המשפחה (5 אנשים) , והיה מאתגר במידה (נזקקנו לקצת עזרה כדי לסיים בזמן...)
  כמו שכתבו אחרים, עיצוב מושקע, ומפעילים נחמדים. הגענו בשבת, כך שהייתה חנייה בשפע באיזור.
 11. מומלץהגענו לחדר עם ציפיות גבוהות, כיאה לדירוג הגבוה שלו. לא בדיוק התאכזבנו - זהו אכן חדר מצויין, אבל לא יצאנו בתחושת "וואוו". העיצוב מושקע, החידות בהחלט מצריכות מחשבה, וכייפיות לפתרון. יש גם כמה אלמנטים שחבויים היטב. יש יחסית הרבה מסיחי דעת, אם כי הם לא מפריעים לזרימת המשחק. צורת ההתקשרות עם המפעיל חביבה ומאפשרת התערבות מינימלית . נהננו מאוד, אבל הדירוג שלו קצת מוגזם לפי דעתנו.
 12. חדר מהנה ומאתגר!היינו 4 בחדר לכודים בזמן, יצאנו בדקה ה-99!
  חדר מאתגר עם חידות מקוריות, תפאורה אמינה, אוירה אותנטית, דרושה עבודת צוות טובה כי מבחר החידות גדול והזמן קצר!
  זה החדר השני שלנו כמשפחה ונהננו מכל רגע!
  החוויה נמשכה גם אחרי שיצאנו ...

  משפחת טמיר
 13. היה מעולה!היינו זוג פעם בפעם הראשונה באסקייפ רום, היה מעולה! מאתגר, עשוי טוב ואינטליגנטי. המפעיל היה נחמד ואפילו דאג לשנות את החידות ולאתגר אותנו בחדרים המתקדמים כי הוא ראה שאנחנו מצליחים יפה בחדר הראשון. מומלץ בחום!! יש בעית חניה רחוב אבל יש חניונים סמוכים.
 14. מושלם!!!היינו 5 משתתפים לאחד זה היה החדר החמישי לאחד הראשון ושלושה השני.
  יש חניה מסודרתיש כיבוד. המדריכה קיבלה אותנו בסבר פנים יפות.
  נכנסנו ל3 חדרים והיה ממש כיף, בחדר זה ממש הרגשנו את האווירה של עבודת הצוות שלנו
  היה כיף מאוד!!
 15. חדר כיפיזה לא חדר טכנולוגי או מתקדם במיוחד אך החידות בהחלט טובות ומעניינות
  היינו 4 אנשים מנוסים מאוד ולמרות זאת לא היה לנו קל בכלל.
  נהנו מאוד
  ובהחלט מומלץ
 16. מומלץ בחום! חדר מ ע ו לה, תפאורה כיפית, חידות מגוונות ומגניבות, צוות מקסים, בקיצור מומלץ בחום! לא החדר הראשון שלנו, ובהשוואה לאחרים הוא לגמרי בין 2 המקומות הראשונים! היינו 4, הורים ו2 ילדים בני 12 ומאוד נהנינו!
 17. מאתגרהיינו 3 אנשים, כל אחד עשה חדר אחד לפני כן. בחרנו ברמה הקשה יותר ויצאנו בול בזמן. החידות היו מאתגרות ורואים שהשקיעו המון מחשבה בחדר הזה. גם אחלה שירות!
 18. חדר מעולה!זה היה החדר הראשון שלנו, היינו 2 אנשים וממש נהננו. החדר היה ממש מושקע, אפילו בפרטים הקטנים. המפעילה הייתה מקסימה וידעה איך לכוון אותנו. למרות שבחרנו ברמה הקלה זה היה מאתגר ומעניין. מומלץ בחום.
 19. חדר מעולה, מומלץ מאד!זה החדר הראשון שלנו. היינו זוג + ילדה.
  החדר היה מהנה מאד, מאתגר במידה - לא קל אבל גם לא קשה מדי, חידות מעניינות. המפעילה היתה מקסימה.
  אהבנו מאד את העיצוב וההשקעה בפרטים הקטנים.
  מומלץ מאד, גם כחדר ראשון (ולא רק), וגם כפעילות משפחתית עם הילדים.
 20. לא מתאים ליותר מ3 משתתפיםעשינו את החדר 4 אנשים שבוע שעבר. המפעילה אנרגטית והכניסה אותנו ישר לסיפור. החידות מעניינות אבל תמיד אחד מאיתנו עמד בלי לעשות כלום, לא מתאים ליותר מ3 אנשים. חוץ מזה מאוד מומלץ!
 21. חדר מדהים!!היינו זוג וזה היה החדר הראשון שלנו, מאז עשינו עוד אחד וזה בינתיים המקום ראשון שלנו!
  חדר מדהים! חידות היגיון מעניינות וכיפיות! תפאורה משגעת וחדר שנראה ממש טוב!
  ממליצים מאוד!
 22. מאתגר ומהנההיינו זוג בלבד. החדר הראשון שלנו. היה מאתגר וכיפי. החידות היו מושקעות והעיצוב המוקפד הוסיף המון לחויה. המקום ידידותי ומזמין והמפעילה היתה קשובה ונחמדה מאוד. נשארנו עם טעם של לחזור שוב.
 23. חדר נחמד מאודהלכנו 2 זוגות , זוג אחד עם ניסיון רב של חדרים. החדר היה מעניין, הבחור שקיבל אותנו היה ממש נחמד אבל היה חסר לי אווירה ולא הכניסו אותנו לאווירה כמו שהיה במסדר האפל ובנוגדן , המוזיקה לא היתה קשורה למשחק, ונתקענו בחדר הראשון קרוב לחצי שעה רק על חידה אחת ובסוף ביקשנו רמז, החידות ברמה קושי בינוני. היה חסר לי אישית רצף (כלומר פותרים משהו ואז מתקדמים ) מקרים שלא היה לאחד מאיתנו או לשניים מאיתנו מה לעשות. אבל חדר מאוד נחמד שירות טוב
 24. חדר כיפי ביותרבתור פעם ראשונה בחדר בריחה, בהחלט נשאר טעם לעוד. המקום נעים והחידות מאתגרות. כאחד שביקר בחדרי ק.ג.ב אמיתיים (לא כאסיר) החיקוי מאד קרוב. נחמד לגיבוש צוות קטן ובכלל כשעה של חוויה שונה.
 25. מ-ד-ה-ים!!!!!!חדר פשוט אדיר! אף אחד לא טעה בתגובות ובאמת מגיע לחדר הזה 5 כוכבים! החדר קשה ברמה, לא מידי, פרט לקטע אחד שהתקשניו בו, אבל נראה לי שזה אנחנו ולא החדר... :) (למרות שהיינו מנוסים ב-6 חדרים). החדר עשוי טוב, אירוח מקסים, והתפאורה מושלמת! מאוד מומלץ לחברים, לא יודעת אם כדאי למשפחות אבל כדאי לנסות :)
 26. מדהים !!!זה היה החדר הראשון שלנו אני ובת זוג שלי , בהתחלה המאחרת הסבירה לנו ישר ולעניין והייתה מאוד נחמדה , החדר עצמו והסיפור מאוד יפה , החדר מכיל חידות קלות עד קשות , פשוט הייתה חוויה מדהימה ומאוד ממליץ ללכת עם בן או בת זוג , כי ממש ממש צריכים שיתוף פעולה מדהים כדי לעבור את החדר ! ממליץ לכולם ! בהצלחה
 27. מעולה מכל הבחינותחדר הבריחה הרביעי והטוב ביותר שהיינו בו עד כה!
  החידות מתוחכמות, והמפעילים יודעים להתאים לרמה ולהציע רמזים כשצריך.
  מומלץ בחום!
 28. ווווווואוווווווואיזה מפעילים חמודים!
  איזה חדר מעולה!
  השאיר אותנו מופעלים עוד שעות אחרי :)
  היינו 4 וכל אחד עשה משהו ועזר במשהו
  פשוט מדהים
  מומלץ ממש!!
 29. הכי טוב שהייתי בו!הייתי בשלושה חדרים וזה ללא ספק החדר הכי טוב שהייתי בו.
  אני הייתי בעל ניסיון של חדר אחד אבל באתי עם עוד 3 חברים חסרי ניסיון וזה היה תענוג!
  מומלץ
 30. מתנת יום-הולדת מושלמת!בעלי ואני הגענו היום לחדר.
  הבילוי היה בהפתעה, וזו הפעם הראשונה שאנחנו מתנסים בחוויה כזו.
  יצאנו פעורי פה, עם טעם של עוד...
  החדר היה מאתגר במידה הנכונה והמפעיל היה מקסים!
  תודה על חוויה מדהימה, נמליץ באהבה לכל מי שישאל!
 31. מומלץ מאוד!חדר מושקע מכל הבחינות, העיצוב מאוד מוקפד ומכניס לאווירה, החידות מאתגרות ומעניינות ומתחלקות לסוגים רבים, ה"אפקטים" המתקבלים מפתרון החידות מפתיעים ומיוחדים (:
 32. חדר חובה!הלכתי עם בעלי. החדר השישי שלנו. חייבת לציין שזה החדר הכי טוב שהייתי בו. מאז הספקנו לעשות עוד חדרים מצויינים, אבל החדר הזה נשאר מקום ראשון!
  ראשית - לא ממליצה עליו כחדר ראשון!
  על החדר: שחר המארח היה מקסים! ביקשנו שלא יפריע לנו עם רמזים ולא יעדכן אותנו אם הוא חושב שאנחנו מאבדים זמן, וכך היה. מלבד עזרה אחת כשאיבדנו כיוון הוא לא תיקשר איתנו כלל. בנוסף, החדר מעוצב מדהים! האווירה מצוינת והחדר מושקע ושמור.
  החידות משולבות קלות וקשות (לתחושתינו כמובן). התבקשנו לבחור מראש רמת קושי ובחרנו ברמה הקלה יותר. התברר בדיעבד כי שחר ראה שהרמה הקלה תהיה קלה מידי עבורינו והעלה עבורינו את רף החידות. מבחינתינו זה היה מצוין! החידות היו מאתגרות ומצוינות, כך שבסוף עשינו את החדר ברמה הקשה שלו.
  הצלחנו לצאת כעבור 54 דקות עם רמז אחד.
  החדר הכי טוב שעשינו עד כה ומתקשה להאמין שנמצא חדר שישבור את התחושה הזו.
  חסרון בולט: אי אפשר לעשות את החדר פעמיים :)
 33. חדר מדהים וכייפיהיינו 4 עם נסיון של חדר אחד קודם. המפעילים מקסימים ונתנו רמזים רק כשממש ביקשנו או כשראו שהתעכבנו יותר מדיי.
  החידות חכמות מאוד, נהננו כל כך.
 34. חדר מעולה, מאתגר ביותר!!!מומלץ בחוםם - הצוות נהדר ומכניס אותך לעניין.
  עשיתי כמה חדרים, זהו בהחלט אחד הטובים אם לא הטוב ביותר.
 35. חבל על הזמןהחדר השני שעשינו... צוות חביב שמכניס אותך לסיפור.. חדר מאתגר בדיוק ברמה הנכונה...
  תפאורה ועיצוב מדויקים.. בקיצור מומלץ בחום