פרטי החדר

2-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

דניאל נעלם באזור הגלבוע לפני שבוע. העיתונים מספרים על "רוצח הרנטגן", רוצח סידרתי המטיל את אימתו על תושבי המקום. אזרתם אומץ ויצאתם לסייע בידי המשטרה בחיפושים אחר דניאל. כשירד הלילה ואיבדתם את הדרך, התהפכו היוצרות והוא זה שהצליח ללכוד אתכם ברשתו. עכשיו תצטרכו להפעיל את התאים האפורים שלכם כדי לשרוד ולברוח מבית המטבחיים הזה. אין הרבה זמן והשעון כבר מתקתק. אתם עוד חושבים? תברחו כבר.
מקור: אתר החדר
רוצח הרנטגן (באר שבע) written by arik average rating 5/5 - 3 user reviews

3 תגובות

  1. חדר מומלץ בחום.חדר מעניין, לא קשה מדי, אבל עם כמה חידות מקוריות ומאתגרות. היינו שני אנשים מנוסים ועדיין לא יצאנו מהר מדי, בגלל שהיו הרבה חידות שונות. מבחינתי, העיצוב: 5/5, רמת קושי: 4/5, הצד הטכני:5/5, מקוריות: 4/5
  2. לאוהבי חידות. מאתגר.היינו בשני החדרים במתחם - לדעתי "הרוצח" טוב מאחיו "בשבי הסורי". שני החדרים מאתגרים מאוד, אבל את החידות ב"רוצח" אהבתי יותר, הרבה יותר. מעט מנעולים, חידות מאתגרות, לעיתים הזרימה נתקעה ואז קיבלנו ישר הכוונות למרות שלא ביקשנו. אלו המינוסים היחידים שהיו, לכן כדאי לתאם מראש מדיניות רמזים. למרות זאת, המפעילה היתה מקסימה. מי שמחפש תפאורה מיוחדת או שונה לא ימצא זאת כאן - החדר מאוד דומה בעיצוב לחדרי "רוצחים" למינהם שהייתי בהם. מעבר לכך, החדר נגיש בצורה מופלאה לכסאות גלגלים ומוגבלי תנועה, דרוש לפחות שומע אחד בקבוצה.

השאר תגובה