פרטי החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר
2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

הזומבים בדלת, החיסון בסביבה, תצילו את עצמכם ואת האנושות...
מקור: אתר החדר

24 ביקורות

השאר ביקורת


 1. מתאים גם לילדים (מעט מפחיד)אז ניצלנו את מבצע סוכות של קווסטומניה (ילד חינם), ובפעם הראשונה (והשניה והשלישית) צרפנו גם את היורש בן השמונה. כייון שסיימנו את "אושן 5" מוקדם מהצפוי והחדר הבא שהזמנו (עליסה) עדיין היה תפוס, נצלנו את ההזדמנות ובאופן ספונטני נכנסנו גם ל"מתקפת הזומבים". הראש של החדר קצת שונה, יש הרבה מסיחים אבל די ברור שצריך להתעלם מהם. חידות הפתיחה (וגם חלק מהחידות בהמשך) קצת מתחכמות, אבל התגברנו עליהן. חלל המשחק רחב ומרובה מסיחים, והאוירה מלחיצה כמו שצריך. בהחלט חוויה מיוחדת.
 2. חדר קלהיינו שלושה עם נסיון די רב בחדרים (70,10,20)
  החדר היה ממש קל בקטע של ניתקנו על חידות בגלל שלא עלה בדעתינו שהתשובה פשוט כתובה לנו מול הפרצוף, כל אופן סיימנו פחות משעה, חלק מהחידות לא היה הגיון או קשר למשחק, היה אפשר פחות לתור בלי להסתכל על הרמזים אפילו. בסדר בתור חדר ראשון, שני.
 3. קריפיחדר חשוך- לא מתאים ללקויי ראייה.
  מעבר לזה, נהנתי ממש, אווירה כיפית ומלחיצה וחידות הגיוניות מאוד שממש כיף לעלות על הפתרון שלהן.
  ממולץ בעיקר למתחילים (:
 4. חובה לחובבי הז'אנרחדר קל יחסית, ולכן מתאים לקבוצות מתחילות, וגם גדול (עד 6 שחקנים).
  אווירתי מאוד, כל מי שצופה ב"מתים המהלכים" או בכל סדרת זומבים אחרת חייב לבקר כאן ולא יתאכזב מהאווירה.
 5. היה כל כך אדיר!באנו עם מבוגר אחד ושתי חברות והיה תענוג מצמרר! היה ממש מפחיד והיה לי בפרט די קשה לפצח את החידות מרוב הלחץ עם התפאורה והמוזיקה, שזה כבר אומר שהחדר ברמה. ממש מומלץ לחברים, לא כל כך משפחות עם ילדים מתחת לגיל 12... די מפחיד, וממש כיף! החידות היו מאתגרות, והכל מתוחכם. ממליצה ביותר! כולנו נהננו והיינו שלושה, שניים מנוסים ואחת לא, אבל שום דבר לא היה חסר והקונספט נהדר! הציחו באווירה וממש כדאי ללכת לשם!
 6. לא מדהים.היינו 3 אנשים, יותר מזה די מיותר. הספקנו בפחות משעה. החידות לא קשות, לא הושקע מאמץ רב מדי בתפאורה, לא מומלץ.
 7. חדר קליל התפאורה די יחודית, יש קו עלילה ברור, אבל מעבר לזה החידות לא מאתגרות במיוחד, מאוד מזכירות את החידות בחדרי בריחה אונליין (לוותיקים בינינו שהיו משחקים במחשב לפני שחדרי הבריחה יצאו לעולם האמיתי).
  הקונספט הזומבי יכול להיות די מרגש לילדים.
  יש לציין שאולם הקבלה של קווסטמניה מושקע ומקצועי מאוד.
 8. משחק ראשון שלי - מאז אני חולה על קווסטהינו בחגיגת יום הולדת עם 20 איש. הקבלה היתה יפה ונעימה.
  התחלקנו לחמישות ונחנסנו לחדרים שונים.
  אני נחנסתי לחדר הזומבי. וזה היה החדק הראשון שלי.
  מעניין ומאתגר. אווירת זומבי מלחיצה. חידות מעניינות ולא חוזרות.
  נדלקתי על המשחק.
  מומלץ.
 9. מעולה!היה חדר מאוד מאוד מושקע, אווירה נהדרת, חידות מאוד יצירתיות ומגוונות.
  חדר שמתאים לילדים עם רמזים שגם הם יפצחו.
  מתאים לשני אנשים ומעלה מומלץ בחום.
 10. חדר מעולה!האווירה הייתה מעולה, הרבה אפקטים תרמו לכך, החידות לא היו מסובכות מדיי, הכל היה הגיוני ואפשרי, לאורך החדר הסיפור מתקדם ותפאורה מעולה.
  בשורה התחתונה: מומלץ בחום לכל קבוצה
 11. היה מדהים !היינו 2 זוגות - 3 מאיתנו חסרי ניסיון ואחת שעשתה את החדר של שוד המאה , נהננו מאוד !!! היה חוויתי , מאתגר למתחילים כמונו , התפאורה מקסימה, המפעיל היה בסדר גמור ולא נתקלנו בשום תקלה טכנית. מומלץ מאוד כחדר למתחילים!
 12. מדהים חוויה מושלמתהנאה צרופה של שעה. מאתגר במידה הנכונה. חוץ מכשל טכני אחד קטן בהתחלה הכל היה מושלם. חדר נהדר. משלב במידה נכונה הגיון. יצירתיות. מכניס לאווירה בצורה מושלמת. המתחם נפלא והצוות מקסים. מומלץ מומלץ מומלץ....